Szimulátor üzemeltető mérnök - Support - Repüléstechnika - Erős angollal
Budapest, 18. kerület

/* Nemzetközi ügyfélkör || Stabil céges háttér || Szakmai tréningek || Összetartó csapat */

Repülőgép szimulátorok fejlesztésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozó multinacionális partnerünk keres 8 fős csapatába Szimulátor üzemeltető mérnököt, műszakos munkarendben (4 nap munka, 4 szabad).

Ha érdeklődsz a repülés iránt és szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégnél dolgozni, ne habozz, jelentkezz az állásra!

Feladatok:
• Repülőgép szimulátorok és egyéb kiképző eszközök rendszeres megelőző és javító karbantartása
• Időszakosan előírt képzések elvégzése
• Hardver és szoftver módosítások, frissítések nyomonkövetése, azok végrehajtása
• Ügyféllel, megrendelővel, harmadik feles beszállítókkal való együttműködés, kapcsolattartás
• Logisztikai feladatok elvégzése, alkatrészek küldése fogadása, azok szükség szerinti tesztelése.

• Szakirányú mérnök diploma és légiközlekedési iparágban szerzett tapasztalat
• Hardver és szoftver ismeret
• Műszaki szemlélet

Szükséges készségek:
• Műszaki és kapcsolás rajzok olvasása, értelmezése.
• Diagnosztikai eszközök használata: mérőeszközök, (pl. multiméter, tolómérő, nyomás és hőmérő), labor tápegység, oszcilloszkóp
• Kéziszerszámok és szerszámgépek használata
• Kezdeményező hozzáállás
• Proaktivitás
• Alkalmasság önálló és csapatban végzett munkára

Előnyt jelent

• Legalább 2-3 év IT üzemeltetői munkatapasztalat
• Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, járműmérnök, közlekedésmérnök vagy releváns technikusi végzettség

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Továbbtanulás, saját kutatások támogatása
• Tapasztalatot szerezhetsz multinacionális környezetben
• Modern hardveres eszközök
• Rendszeres csapatépítők:(síelés, biciklitúrák, gokart, stb.)
• Összetartó csapat

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni.

Kiválasztási folyamat:
1. Személyes interjú a munkavégzés helyén
2. Opcionálisan egy telefonos interjú a csoport külföldi szakmai vezetőjével.

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz