Szimulációs mérnök - Support - Repüléstechnika - Erős angollal
Budapest, 18. kerület

/* Nemzetközi ügyfélkör || Stabil céges háttér || Szakmai tréningek || Ingyenes parkolás || Összetartó csapat */

Repülőgép szimulációval foglalkozó multinacionális, nemzetközi partnerünk keres üzemeltető csapatába Support mérnököt, műszakos munkarendbe.

Ha érdeklődsz a repülés iránt és szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégnél dolgozni, ne habozz, jelentkezz az állásra!

Feladatok:
• A szimulátor és kapcsolódó szimulációs rendszerek problémáinak diagnosztizálása és korrigálása
• A szimulátor és kapcsolódó szimulációs rendszerek megelőző karbantartása
• Karbantartási tevékenységek rögzítésére és nyomon követésére
• Előzetes és utólagos repülés végrehajtása minden szimulátoron
• Kijelölt képzési tevékenységek elvégzése
• Vizuális rendszerrel kapcsolatos feladatok elvégzése (pl.: vizuális igazítás stb.)
• Hardver módosítások, frissítések
• Ügyfélszolgálat támogatása és az ügyfelek igényeinek kezelése
• Ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
• Logisztikai feladatok (pl.: beérkezett alkatrészek logisztikája, javítások és tesztelés / validálás)
• Műszaki szolgálati csoport támogatása

Kulcs kompetenciák

• Legalább 2-3 év üzemeltetői munkatapasztalat
• Hardver és szoftver ismeret
• Mérnök szemlélet

Szükséges soft skillek:
• Kezdeményező attitűd
• Proaktivitás
• Alkalmasság önálló és csapatban végzett munkára

• Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, mérnök-informatikus, gépészmérnök, járműmérnök, közlekedésmérnök vagy releváns technikusi végzettség
• Repülési iparágban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Továbbtanulás, saját kutatások támogatása
• Tapasztalatot szerezhetsz multinacionális környezetben
• Modern hardveres eszközök
• Rendszeres csapatépítők:(síelés, biciklitúrák, gokart, stb.)
• Összetartó csapat

Ami a feltöltődést szolgálja:
• Kosárlabda, ping-pong, jakuzzi, csocsó
• grillezés, csokiautomata, kávé :)

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni.

Kiválasztási folyamat:
1. Személyes interjú a munkavégzés helyén
2. Opcionálisan egy telefonos interjú a csoport külföldi managerével.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz