Iratkozz fel hírlevelünkre!

IT Infra Support mérnök - medior - MS Azure
Budapest, 10. kerület (metró mellett)
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

*/ Alkalmazott || Teljes állás || MS, Azure cloud || Home Office lehetőség || Családias munkakörnyezet */

Partnerünk légitársaságok és turisztikai cégek működését segíti a legmodernebb technológiák alkalmazásával.

IT infrastruktúra support területre keresik új kollégájukat (senior kollégájuk mellé), akinek fő feladata lesz a vállalat infrastruktúrájának üzemeltetése, mind a felhőben, mind a helyszínen, rendszermérnökökkel és architectekkel egy csapatban.
Továbbá felelős lesz a biztonságos környezet fenntartásáért az iparág legjobb eszközeinek a felhasználásával.

Ezentúl az új munkatárs feladatai lesznek:
• Service Desk esetek nyomon követése és kezelése
• Web alkalmazások optimalizálása
• Fejlesztőkkel való együttműködés
• On-call support, Office infra support
• L2 szintű támogatás
• Telefonos készenlét vállalása munkaidőn túl, magas rendelkezésre állást biztosítanak az ügyfeleknek
• Technikai megoldások megvalósítása, kihívások kezelése innovatív ötletekkel.
• PCI DSS irányításban való részvétel

Kulcs kompetenciák

• Legalább 2-3 éves rendszermérnöki munkatapasztalat
• Azure üzemeltetési tapasztalat
• PowerShell scriptelési tapasztalat
• Windows 2012 R2,
Active Directory, GPO, IIS tapasztalat

Szükséges softskillek:
• Jó problémamegoldó és hibaelhárító készség
• Proaktivitás, ügyfélközpontúság
• Flexibilitás

Előnyt jelent

• Cisco ismeretek
• ITIL folyamatokban szerzett gyakorlat
• Linux tudás
• Monitoring eszközök ismerete: Zabbix, Nagios
• MSDN, Azure minősítés előny
• VoIP, 3cx tudás

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelv középfokú ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkaidő
• Vonzó bér
• Stabil céges háttér, A kategóriás irodaház
• Csúcstechnológiák használata
• Szakmai képzések biztosítása, vizsgák támogatása
• Céges rendezvények és csapatépítők

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz