Senior Microsoft rendszermérnök - szakmai fejlődési út - Hyper-V tudással
Budapest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Fejlődési lehetőség || Vonzó juttatási csomag || Stabil háttér || Változatos projektek || Alkalmazott || Teljes állás */

Nagy IT szolgáltató partnerünk 12 fős Microsoft csapatába tapasztalt rendszermérnököt keresünk. Sok seniortól tanulhatsz, számos MS technológiát elsajátíthatsz a napi munka során.

Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség és szeretnél egy remek közösség tagjaként dolgozni, ahol szakmailag fejlődhetsz, akkor ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:
• Magas rendelkezésre állású Microsoft operációs rendszeren kialakított infrastruktúrák tervezése, üzemeltetése
• Üzemeltetési feladatok ellátása
• Az üzemeltetői csapat napi tevékenységében való aktív részvétel
• Együttműködés a társszervezetekkel
• Projektekben való aktív, szakértői részvétel
• Dokumentációk írása, véleményezése

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamata:
1. Szakmai teszt megírása
2. HR-es és szakmai interjú

• Felsőfokú informatikai műszaki végzettség és/vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
• Rendszer- és folyamatszemlélet
• Minimum 5 év üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben
• Üzemeltetési/tervezési jártasság magas rendelkezésre állást biztosító Microsoft technológiákban
• B kategóriára vezetői engedély

Elvárt szakmai ismeretek:
• TCP/IP hálózat alapos ismerete
• ITIL/MOF üzemeltetési módszertan ismerete
• Windows Server 2008/2012/2016
• Microsoft Sql Server 2008/2012/2014
• Microsoft Hyper-V Services

• A kulcs kompetenciáknál felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói vizsgák
• Az alábbi technológiákban szerzett tapasztalat:
- Microsoft Exchange 2010 / 2013 / 2016
- Microsoft Lync 2010 / 2013, Skype for Business
- Microsoft Remote Desktop Services
- Microsoft Windows Rights Management Services
- System Center Configuration Manager
- System Center Virtual Machine Manager
- Microsoft Sharepoint Services
- Nagyvállalati antivírus rendszerek üzemeltetésében való jártasság (főleg Symantec Endpoint Protection)
- Nyomatmenedzsment rendszerekben szerzett tapasztalat (főleg Primon, uniFLOW. SafeQ)

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Cafetéria és béren kívüli juttatások
• A szükséges vizsgák megszerzésének támogatása
• Személyes fejlődés elősegítése
• Készenlét/ túlóra kifizetés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz