Rendszerüzemeltető/Alkalmazásüzemeltető - heti 1 nap home office - erős Linux tudással
Budapest, 13. kerület + Home Office lehetőség
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

*/ Teljes állás || Szakmai angol || Alkalmazott vagy Vállalkozó */

Magyar tulajdonú ügyfelünk rendszer- illetve alkalmazásüzemeltető kollégáját keresi. A céget 25 éve alapították, azóta már több mint 100 fősre nőtte ki magát! Két külföldi leányvállalata is van.

Vállalkozók jelentkezését is várjuk a pozícióra.

Feladatok:
• Kapcsolattartás a kiszervezett IT hardver és hálózat – üzemeltetőkkel
• Ügyfél oldali környezetek felügyelete, monitorozása
• Linux szerverek üzemeltetése
• A szükséges alkalmazás – beállítások elvégzése
• Eszköznyilvántartás menedzselése
• Az elvégzett munka tesztelése és dokumentálása (üzemeltetési -, telepítési kézikönyv)
• Együttműködés valamennyi projektszereplővel

• Minimum informatikai felsőfokú szakképzési (OKJ) végzettség, erős informatikai affinitással
• Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
• Linux/Unix telepítési, üzemeltetési gyakorlati tapasztalat
• Hálózat üzemeltetési gyakorlati tapasztalat, alkalmazás üzemeltetési tapasztalat

Előnyt jelent

• Befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok
• Programnyelvek és szoftvertechnológiák készség szintű ismerete
• DevOps ismeretek: Docker, GitLab CI ismeretek
• Oracle Database telepítési, üzemeltetési gyakorlati tapasztalat
• Microsoft szerver termékeinek az ismerete
• VPN megoldások ismerete
• Virtualizációs technológiák ismerete
• Ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Szükséges softskillek:
• Precíz munkavégzés önállóan és csapatban is
• Fogékonysága az új technológiák elsajátítására
• Terhelhetőség, együttműködés

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás

• Karriertervezés (gyors kompenzációs és előrelépési lehetőség)
• Relaxációs szoba pingpong asztallal, ahol minden nap feltöltődhetsz
• Professzionális új irodai környezet (nem open office iroda) maximum 2-en a DevOps szakértővel együtt.
• Fiatalos, nyitott, közvetlen, családbarát légkör
• Stabil munkahely

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél egy körös, ami egy Linux/Unix szakmai tesztet és egy személyes interjút takar.

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz