Iratkozz fel hírlevelünkre!

Rendszertervező - IP hálózat - Senior
Budapest, 13. kerület

Részletes leírás

/* Alkalmazott || Teljes állás || Rendszerszemlélet */

Szeretnél egy összetartó, szakértői környezetben dolgozni?
A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője. Bővülő csapatukba keresik új rendszertervező munkatársukat.

Feladatok:
• hálózati infrastruktúra tervezése, fejlesztése, HLD szintű hálózati rendszertervek készítése,
• a hálózati szolgáltatások értékesítésének műszaki szakértői támogatása,
• hálózati szolgáltatások fejlesztésében, kialakításában való közreműködés,
• hálózati Infrastruktúra beszerzések szakértői támogatása.
• High Level Design tervek készítése

Kulcs kompetenciák

• legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
• az alábbi technológiák ismerete:
- LAN,WAN
- Routing protokollok (RIP, OSPF, BGP)
- MPLS
- Qos technológiák, mechanizmusok
- VoIP technológiák
- Video over IP technológia
- Hálózatmenedzsment eljárások, szoftverek
- Hálózatbiztonsági technológiák
jelentősebb hálózati eszközgyártók (p1. Cisco, HP, Juniper) termékeinek alapos ismerete

Előnyt jelent

Szükséges softskillek:
• nyitottság az Új technológiák megismerésére, elsajátítására,
• rendszerszemléletű gondolkodás,
• pontos, precíz, alapos munkavégzés önállóan és csapatmunkában egyaránt,
• jó dokumentációs képesség, jó szervezőkészség

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Vonzó alapbér, kiegészítve béren kívüli juttatásokkal
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Nagy referenciaértékű projektek

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél két körös, ezt követően megtörténik az ajánlatadás.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önélerajz