Rendszertervező - IT infrastuktúra terület - 3-5 év tapasztalattal
Budapest, 13. kerület

/* Alkalmazott || Teljes állás || High Level Design tervek || Rendszerszemlélet */

Szeretnél egy együttműködő szakértői csapat részévé válni?
Partnerünk Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője, hazánk vezető infokommunikációs szolgáltatója. Jelenleg bővülő csapatukba keresik új rendszertervező munkatársukat.

Feladatok:
• komplex informatikai szolgáltatói környezetben (laas, Paas), feladatok nagy megbízhatóságú informatikai alap infrastruktúrák tervezése (HW/SW HLD), a rendszer kialakításának és üzemeltetésre átadásának szakértői támogatása,
• műszaki szakértői feladatok (ügyfélajánlatok műszaki részének
kidolgozása, beszerzések műszaki szakértői támogatása, műszaki specifikációk kiírása)
• fejlesztési tervek megvalósíthatóságának, rendszerbe illeszthetőségének vizsgálata, véleményezése,
• tervezett fejlesztések rendszerre gyakorolt hatásának felmérése, kockázatelemzése,
fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása,
• a vállalat IT platformokhoz kapcsolódó technológiai stratégiájának kialakításában való közreműködés
• High Level Design tervek készítése

Kulcs kompetenciák

• felsőfokú informatikai végzettség
• legalább 3 év IT platform tervezői és rendszermérnöki gyakorlat
• adatközpont elemek, IT architektúrák ismerete: szerverek, operációs rendszerek, virtualizációs réteg, tárolók, SAN, DR megoldások, IT biztonsági alapok,
• komplex projektek megvalósításában szerzett tapasztalat
• Az alkalmazás feltétele: belépés utáni nemzetbiztonsági átvilágítás

Előnyt jelent

Szükséges softskillek:
• rendszerszintű gondolkodás, folyamatszemlélet,
• magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
• többrétű feladatok szoros határidők melletti
menedzselésének képessége.

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Vonzó alapbér, kiegészítve béren kívüli juttatásokkal
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Nagy referenciaértékű projektek

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél két körös, ezt követően megtörténik az ajánlatadás.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önélerajz