Tűzfal üzemeltető rendszermérnök - Senior - Infokommunikáció
Budapest, 13. kerület

/* Alkalmazott || Teljes állás || Infokommunikáció || Szakmai angol */

A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.
Folyamatosan bővülő feladataik ellátására keresik új tűzfal üzemeltető munkatársukat.

Feladatok:
• részvétel hálózatbiztonsági rendszerek üzemeltetésében;
• részvétel komplex IT infrastruktúrák üzemeltetésében.

Kulcs kompetenciák

• 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
• Magabiztos és magas szintű informatikai ismeretek TCP/IP, tűzfalrendszerek tekintetében;
• IPSec/SSL alapú VPN megoldások terén szerzett ismeretek
• Terheléselosztó, proxy technológiák használatában gyakorlat
• Dinamikus routing protokollok közül legalább BGP ismerete
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Az alkalmazás feltétele: belépés utáni nemzetbiztonsági átvilágítás

Előnyt jelent

• UNIX/Linux ismeretek;
• Egy script nyelv ismerete;
• Juniper SRX tűzfalak ismerete;
• Egy terheléselosztó gyártó termékének ismerete: F5, Barracuda;
• Cisco, Juniper hálózati eszközeinek ismerete;
• Alapos ismeretek IT biztonsági technológiákban: IDS/IPS, WAF, DDoS, DNS;
• Menedzsment illetve log elemző rendszerek ismerete.

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Komplex projektek
• Az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.
• Vonzó alapbér, kiegészül az alábbi béren kívüli juttatásokkal:
• BKK bérlet
• Nettó 6,000,- Ft/hó készpénzes kifizetés
• Nettó 160,000,- Ft/év SZÉP kártya juttatás
• Mobil telefonkeret: nettó 5,000,- Ft/hó
• Iskolakezdési támogatás nettó 41,400,- Ft/gyermek
• Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8.00-16.50; pénteken 8.00-14.20

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél egy körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz