Iratkozz fel hírlevelünkre!

Linux rendszerüzemeltető - SUSE - Infokommunikáció
Budapest, 14. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Szakmai angol || Teljes állás || Alkalmazott || Juttatások */

A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.
Folyamatosan bővülő feladataik ellátására keresik új Linux rendszerüzemeltető munkatársukat.

Feladatok:
• Elsősorban SUSE disztribúcióra épülő Linux rendszerek tervezése, üzemeltetése
• alapvető SW hibák elhárítása, HW hibák elhárításának támogatása,
• műszaki dokumentációk írása, véleményezése.

Kulcs kompetenciák

• Minimum 4 éves Linux/Unix rendszerüzemeltetői gyakorlat
• SUSE disztribúciói és SUSE Manager alapos ismerete
• Haladó szkriptelési ismeret
• Címtár (LDAP) üzemeltetési ismeretek
• Verziókezelő rendszerek ismerete (pl. SVN)
• Szerver alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
• Szerver virtualizációs tapasztalat
• TCP/IP hálózat ismeret
• Csapatszellemben való gondolkodás
• Hatékony problémamegoldó képesség
• Jó dokumentációs és kommunikációs készség
• Alkalmazás feltétele: belépés utáni nemzetbiztonsági átvilágítás

Előnyt jelent

• Enterprise Clustering és Storage Management ismeret
• VMware infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat
• Red Hat / Debian / Ubuntu disztribúciók ismerete
• UNIX rendszerek ismerete
• Red Hat Satellite / Spacewalk ismerete
• Apache webszerver, Tomcat, és JBoss alkalmazás szerverek ismerete
• PHP és PHP alapú portálok ismerete (Drupal, Joomla)
• Nagios/Icinga alapú monitorozás ismerete,
• Magas rendelkezésre állású Linux alapú infrastruktúrák tervezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Szakmai felsőfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség
• Az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeinek alkalmazása
• Szakmai kihívások
• Vonzó alapbér, kiegészül az alábbi béren kívüli juttatásokkal:
• BKK bérlet
• Nettó 6,000,- Ft/hó készpénzes kifizetés
• Nettó 160,000,- Ft/év SZÉP kártya juttatás
• Mobil telefonkeret: nettó 5,000,- Ft/hó
• Iskolakezdési támogatás nettó 41,400,- Ft/gyermek
• Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8.00-16.50; pénteken 8.00-14.20

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél egy körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz