Iratkozz fel hírlevelünkre!

Network Engineer - Alkalmazott - Budaörs
Budaörs
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Céges autó || Alkalmazott || Nyugiszoba || Darts || Ingyenes parkolás (mélygarázs) || Családközpontú */

A cég több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon.

Stabil hátterű ügyfelünk, tapasztalt és kiemelkedő szakértelemmel bíró kollégái új munkatársukat keresik 12 fős csapatukba. A cég leendő mérnöke, a legfejlettebb technológiák használatával láthatja majd el a feladatait:
• Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében
• Részvétel az implementációban
• Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
• Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában
• Cisco, HP, Juniper eszközök konfigurációjának elkészítése

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat az alábbi technológiai területeken:
o Enterprise Routing/Switching
o Wi-Fi
o Hálózat management, monitoring
• Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
• Minimum CCNA tudásszint (érvényes vizsga előny)
• „B” kategóriás járművezetői engedély

• Cisco és/vagy HP termékportfólió széleskörű gyakorlati ismerete
• Automatizációban szerzett tapasztalat
• Üzemeltetési tapasztalat
• Python tapasztalat
• Presales területen szerzett szakmai tapasztalat
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Szerver virtualizációs ismeretek
• Microsoft ismeretek
• Cisco minősítések

Szükséges softskill:

• Ügyfélorientált gondolkodás
• Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
• Precíz, önálló munkavégzés
• Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye

Budaörs

Amit a megbízónk kínál

• Utazási támogatás(bérletek)
• Cafeteria
• Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
• Modern munkakörnyezet
• Változatos, kihívásokkal teli feladatok
• Senior-junior mentoring program
• Versenyképes kompenzáció, cafetéria
• Rugalmas munkaidő
• Csocsó, olvasósarok, babzsák, denevérpad
• Péntekentént közös reggeli, amit a cég áll
• Irodai masszázs heti 1x (önköltséges)
• Jóga oktató megy heti 1x (önköltséges)
• Céges autó
• Családi napok, vidd munkába a gyermekedet nap, gyermekek táboroztatásának támogatása
• Bicikli barát cég (biciklitároló és zuhanyzási lehetőség)

Kiválasztási folyamat:
• Személyes beszélgetés (HR+szakmai)
• Szakmai beszélgetés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz + referencia levél előny