Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Adatközponti hálózati rendszermérnök - medior szint - 14. kerület
Budapest, 14. kerület

/* Infokommunikáció ||Juttatások|| Túlóra, készenlét kifizetés || Szakmai angol || Alkalmazott || Teljes állás */

Partnercégünk keresi 3 éves tapasztalattal rendelkező adatközponti hálózati rendszermérnök kollégáját egy szakértői csapatba. A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.

Feladatok:
• Adatközponti Hálózati és Határvédelmi infrastruktúra működtetése, fejlesztése, hibaelhárítás,
• Szolgáltatások fejlesztése, újak kialakítása, bevezetése,
• Rendszertervek készítése, külsők véleményezése,
• 2-3. szintű rendszertámogatás,
• Együttműködési feladatok társszolgáltatókkal, gyártói terméktámogatás irányába.

• Felsőfokú informatikai műszaki végzettség (mérnök informatikus) és/vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
• Minimum 3 év nagyvállalati környezetben szerzett tervezési/üzemeltetési tapasztalat

Elvárt szakmai tapasztalat:
• Minimum 3 éves Linux/Unix rendszer üzemeltetői, szerver alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalattal,
• LAN, WAN technológiák ismerete,
• Adatközponti technológiák ismerete,
• Routing protokollok (OSPF, BGP) ismerete
• Cisco, HP, Juniper (legalább két gyártó) hálózati eszközeinek és operációs rendszereinek ismerete,
• Egy alapszintű érvényes gyártói szakmai vizsga, a felsorolt gyártókból
• Hálózatmenedzsment eljárások, szoftverek általános ismerete,
• Hálózatbiztonsági technológiák általános ismerete,
• F5, Palo Alto, Juniper, Cisco, Zorp (legalább két gyártó) határvédelmi eszközeinek ismerete,
• Nyitottság az új technológiák megismerésére, elsajátítására
• Érvényes vezetői engedély
• Készenlét vállalása.

Előnyt jelent

Szükséges softskillek:
• Csapatszellemben való gondolkodás
• Hatékony problémamegoldó képesség
• Rendszer- és folyamatszemlélet
• Jó dokumentációs és kommunikációs készség
• Pontos, precíz, alapos munkavégzés önállóan és csapatmunkában egyaránt
• Rendszerszemléletű gondolkodás,
• Jó dokumentációs képesség, jó szervezőkészség

Előnyt jelent:
• A fenti szakmai követelmények magasabb szintű ismerete,
• Adatközponti technológiák alapos ismerete,
• MPLS technológia ismerete,
• Unix, Linux ismeretek,
• VXLAN ismeretek,
• Multicast ismeretek

Szükséges nyelvtudás

szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Vonzó alapbér + cafetéria
• Szakmai képzések, gyártói vizsgák támogatása

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz