Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior Microsoft rendszermérnök - infrastruktúra tervezés - szerverüzemeltetés
Budapest, 14. kerület

/* Infokommunikáció || Juttatások || Túlóra, készenlét kifizetés || Szakmai angol || Alkalmazott || Teljes állás */

A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.

Nagyvállalati környezetbe, a MS rendszermérnöki csapatukba várják új kollégájukat 12 fős Microsoft rendszermérnöki csapatukba, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:
• Mindennapi rutin üzemeltetési feladatok végrehajtása, és részvétel az üzemeltetői csapat munkájában
• Nagyvállalati infrastruktúra tervezése és üzemeltetése
• Szakértői segítségnyújtás a cég projektjeiben
• Együttműködés és kapcsolattartás a társszervezetekkel
• Műszaki dokumentációk írása, véleményezése

• Felsőfokú informatikai műszaki végzettség (mérnök informatikus) és/vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
• Legalább 5 éves szakmai tapasztalat üzemeltetés és tervezési területen, lehetőleg nagyvállalati környezetben
• Nagyvállalati infrastruktúra tervezési és üzemeltetési tapasztalat
• Járművezetői tapasztalat és érvényes jogosítvány (B kategória)

Elvárt szakmai ismeretek:
• Üzemeltetési módszertan ismeret: ITIL/MOF
• TCP/IP hálózat alapos ismerete
• Az alábbi technológiák közül legalább kettőben magas szintű üzemeltetési tapasztalat:
o System Center Configuration Manager
o System Center Virtual Machine Manager
o Windows Server 2008/2012/2016
o Microsoft SQL Server 2008/2012/2014
o Microsoft Hyper-V Services
o Microsoft Sharepoint Services

• A kulcs kompetenciáknál felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítések
• Az alábbi technológiák magas szintű ismerete:
o Microsoft Lync 2010 / 2013, Skype for Business
o Microsoft Exchange 2010 / 2013 / 2016
o Microsoft Windows Rights Management Services
o Microsoft Remote Desktop Services
o Nyomatmenedzsment rendszerekben szerzett tapasztalat (főleg Primon, uniFLOW. SafeQ)
o Nagyvállalati antivírus rendszerek üzemeltetésében való jártasság (főleg Symantec Endpoint Protection

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Vonzó alapbér, ami kiegészül az alábbi béren kívüli juttatásokkal:
• BKK bérlet
• nettó 6,000,- Ft/hó készpénzes kifizetés
• nettó 160,000,- Ft/év SZÉP kártya juttatás
• nettó 5,000,- Ft/hó mobil
• nettó 41,400,- Ft/gyermek iskolakezdési támogatás
• A szükséges vizsgák megszerzésének támogatása
• Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8.00-16.50; pénteken 8.00-14.20
• Készenlét/ túlóra kifizetés

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamata:
1. Szakmai teszt megírása
2. HR-es és szakmai interjú
3. Ajánlatadás

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz