IT csoportvezetőt keresünk magyar nagyvállalathoz, IT infrastruktúra üzemeltetési területre!
Budapest, 13. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Ha rendelkezel vezetői tapasztalattal, és szívesen dolgoznál stabil hátterű cégnél, ahol lehetőséged van a folyamatos szakmai fejlődésre, akkor itt a helyed! Partnerünk lelkes, határozott vezetőt keres, aki hajlandó kompromisszumokra is a lehető legjobb megoldás érdekében.

A cég: jelentős informatikai fejlesztési projektek érdemi résztvevője a közigazgatás különböző területein. Jelentős tapasztalatokkal rendelkezik országos jelentőségű informatikai rendszerek fejlesztésében, nagy adattömeget kezelő, bonyolult kapcsolatokkal rendelkező központi nyilvántartások kialakításában, a személyes adatok jogszabályoknak megfelelő kezelésében.

Feladatok:
• 3 telephely teljes körű IT infrastruktúrájának üzemeltetése (Windows/Linux alapú szerverek és kliensek, adatbázis/levelező/alkalmazás szerverek, adattároló és mentési rendszerek üzemeltetése)
• End user support vezetése, munkatársak IT problémáival, kérdéseivel kapcsolatos feladatok irányítása,
• Szállítókkal való kapcsolattartás, IT beszerzések, tenderek lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
• Erőforrások menedzselése (beosztások, szabadságok, helyettesítési terv)
• Riportok készítése a felsővezetés felé
• IT szabályzatok betartatása, aktualizálása

Kulcs kompetenciák

• Minimum 3 év IT területen szerzett vezetői tapasztalat
• Önálló munkavégzés, megoldás orientáltság
• Nyílt és egyértelmű kommunikációra törekvés
• Kiváló szervezési és problémamegoldó képesség
• Kompromisszumkészség
• Szolgáltatás- és ügyfél orientált attitűd
• Határidő-érzékenység
• ITIL ismeretek

Előnyt jelent

• Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
• Felsőfokú szakirányú végzettség

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelv középfokú ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
• Alkalmazotti státuszt
• Változatos, sokrétű feladatokat
• Szakmai fejlődési lehetőséget
• Megoldás-orientált légkört
• Felelősségteljes munkakör, egy folyamatosan bővülő, fejlődő vállalatnál

Szükséges dokumentumok

Szakmai életrajz