Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior IT biztonsági mérnököt keresünk államigazgatási szektor fejlesztéseiben résztvevő nagyvállalati ügyfelünkhöz!
Budapest, 13. kerület

Részletes leírás

A cégről:
Partnerünk elsődleges erőssége egyedi, közszolgálati környezetben, közepes és nagy (akár országos) informatikai rendszerek fejlesztése, üzemeltetése és szervizelése.

Ügyfelünk új kollégáját keresi senior IT biztonsági mérnök személyében.

Feladatok:
• Teljeskörű IT biztonsági támogatás költséghatékony biztosítása
• IT biztonsággal kapcsolatos technológiákra és szabványokra való javaslattétel
• Kockázatelemzés
• Internet-, Intranet- és a távoli elérés politikájának fejlesztése
• IT biztonsági szabályzatok, folyamatok kidolgozása, napra készen tartása
• A már létező vállalati biztonsági szabályzatok, folyamatok áttekintése, szükség esetén módosítása
• Minden, IT biztonsággal kapcsolatos esemény, kockázat, információ kommunikálása a vezetőség felé
• Az architektúra tervek biztonsági függőség szempontjából való felülvizsgálata és elemzése
• A végrehajtási tervek és projektek biztonsági szempontból való felülvizsgálata és elemzése
• IT biztonsági incidensek elemzése és megoldása, megelőző megoldások kidolgozása
• Határidők betartása és betartatása a közreműködőkkel

Szükséges "softskillek":
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
• Precizitás
• Önálló munkavégzésre való képesség

• Műszaki vagy IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
• Legalább 5 éves IT tapasztalat, ebből 3 év biztonsági vagy infrastruktúra védelem területen
• Legalább 3 éves projektmenedzseri tapasztalat
• IT biztonsági szabványok ismerete (COBIT, CC, stb.)
• IT biztonsági technológiák ismerete (autentikáció, titkosítás, tűzfalak, stb.)

Előnyt jelent

• CISA és/vagy CISM vizsga
• Munkatapasztalat IT fejlesztői szervezetnél vagy környezetben
• Bármilyen egyéb IT biztonsági végzettség (Certified Checkpoint Engineer, Secure ID Certification, stb.)
• ITIL ismeret
• Döntéshozatali és problémamegoldó készség

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Változatos, sokrétű feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Megoldás-orientált légkör
• Modern, piacvezető technológiák megismerése és alkalmazása
enterprise környezetben
• Vonzó bérezés
• Szép kártya, Erzsébet utalvány, hiteltörlesztési támogatás
• Lakhatási támogatás
• Ingyenes angol tanfolyam
• Rekreációs szoba

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz