Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Data Center rendszermérnököt keres Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. Érdemes tovább olvasnod!
Budapest, 8. kerület

A cég 15 éve meghatározó szereplője a magyar pénzintézeti piacnak.
Magyarország legnagyobb munkáltatói közé tartozik, és többször is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat!
Jelenleg senior rendszermérnököt keresnek szakértő csapatukba. A feladatkör készenlétet, ügyeletet igényel. (jellemzően 1 hét/hó)

Feladatok:
• Adatközpont rendszereinek fenntartása
• DC rendszerek változtatásában való részvétel
• A DC szolgáltatások stabil, és magasfokú fenntartása, a felmerülő problémák elhárítása
• IPF-en belüli szállítás biztosítása
• Költséghatékonyságra való törekvés
• Stabil megoldási módszerek kidolgozása
• Szabványosítás támogatása
• DC szerverek optimalizálása
• Mély hálózati ismeretek
• DC rendszerekben való jártasság, naprakész javaslatok
• DC rendszerek monitorozása
• ITIL folyamatokért való felelősség
• SLA-k és szabványok betartatása
• Szoros együttműködés az infrastruktúra csapattal
• Szoros együttműködés a DC System Support Menedzserével

Softskillek:
• Prokativitás
• Nyitottság
• Jó kommunikációs képesség

Kulcs kompetenciák

• Mérnök informatikus végzettség
• Legalább 3-5 éves tapasztalat az IT infrastruktúrákban, vagy IT szolgáltatásokban
• IT infrastruktúra fenntartásában való jártasság
• Technológiai szabványok mély ismerete
• Biztonsági megoldások ismerete
• Mély szerver és storage ismeret
• Naprakész technológiai háttér
• Windows szerveres, storage-s tapasztalat
• Tapasztalat beszállítókkal való együttműködésben
• Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

• IT trendek követése
• A technológiai újítások figyelemmel követése
• IT infrastruktúrák implementálásában való részvétel
• Csapatjátékos hozzáállás
• ITIL "Service Foundation" ismeret, vizsga

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai és készségfejlesztő tréningek
• Kényelmes és modern munkakörnyezet
• Vonzó bér + cafetéria + telj arányos bónusz
• Rugalmas munkaidő-beosztás, home office lehetőséggel
• Jubileumi elismerés (5-10-15 év)
• Karriertervezés
• Sportolási tevékenységek támogatása
• Lelki támogatás
• Munkavállalói kedvezményekkel támogatják a kollégákat: kedvezményes gumiabroncs vásárlás, utazás, szállás, gépjárművásárlás és szerviz, mobiltelefon, bankszámlacsomag, reptéri parkolás, kedvezményes belépőjegyek a Fővárosi Nagycirkusz előadásaira, fényképes ajándékok, újság előfizetés és optikai eszközök vásárlása.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz