Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

MS Rendszermérnök vagy? Több éves tapasztalattal rendelkezel? Kamatoztasd tudásod egy innovatív, belvárosi felhőszakértő cégnél!
Budapest, 7. kerület, illetve ügyfél irodája

A cég a kkv-k felhőszakértője. Csapatuk már több mint 300 ügyfelénél vezette be a felhőalapú szolgáltatásokat. 10 éve foglalkoznak kis- és középvállalati hálózati munkakörnyezetek teljes körű IT infrastruktúrájának kialakításával és működtetésével.

Főbb feladatok:

• Microsoft Cloud projektek menedzselése (migráció, bevezetés, támogatás)
• Projektek IT támogatása (pre-sales, felmérés, konzultáció, ajánlatok készítésében)
• Részvétel új és meglévő IT rendszerek tervezésében, kialakításában és üzemeltetésében (Microsoft Windows, Office 365 és Azure környezetek)
• Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
• Általános üzemeltetési feladatok ellátása (Windows Server, Azure, Office 365, GSuite)
• Hálózattervezés, kialakítás és támogatás (Cisco, MikroTik, WatchGuard)

Softskillek:

• Jó kommunikációs készség
• Megoldásorientáltság, gyors problémamegoldó készség
• Önállóság, rugalmasság
• Nyitottság új technológiák megismerésére

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év igazolható, releváns szakmai tapasztalat
• Microsoft szerver ismeretek (MCP vizsga)
• Windows Server 2008 és 2012, Active Directory ismeretek
• Scripting ismeret
• Hálózatok átfogó ismerete

Szükséges nyelvtudás

angol középfok

Amit a megbízónk kínál

• Fiatal csapat, kellemes munkakörnyezet
• Vonzó bér
• Munkaidő: 8:30-17:00, készenlét nincs
• Modern, felhős technológiákkal való munkavégzés
• Díjmentes Microsoft képzések
• Microsoft vizsga lehetőségek
• Szakmai mentorálás, tudásmegosztás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz