Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Rendszermérnöki álláslehetőség, szakmai vizsgák támogatásával egy dinamikusan növekvő, magyar cégnél!
Budapest, 4. kerület, Ipari Park

Szeretnél egy olyan magyar cégnél dolgozni amely elkötelezett az információbiztonság fejlesztésében, a fenntartható megoldások kiépítésében? Gyártói vizsgákat gyűjtesz? Ebben tudnak támogatni.
Csatlakozz csapatukhoz!

A cég célja olyan informatikai rendszerek építése és üzemeltetése, melyek hozzásegítik a vállalkozásokat a valódi tevékenységük professzionális végzéséhez.

2 kollégát keresünk nagyvállalati (bank, ipar, államigazgatás) ügyfélkörében végzett távoli, elsősorban rendszerüzemeltetési és presales munkákra meglévő 8 fős mérnök csapatuk bővítésére.

Feladatok:
• ügyféligények határidőre történő magas szintű teljesítése
• rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása
• munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
• telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
• hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
• hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
• rackes infastruktúra telepítése / konfigurálása
• migrációs feladatok megtervezése / végrehajtása
• hardver konfigurációk készítése / árazása
• árajánlatok készítése és a sales csapat műszaki támogatása

• legalább 2-3 év tapasztalat infrastruktúra üzemeltetési területen
• MS Server és AD ismerete
• rackes szerver infrastruktúra ismerete
• tűzfalak, hálózati útválasztók üzemeltetése
• számítógépes hálózatok ismerete
• mentési technológiák alapszintű ismerete
• legalább középfokú informatikai végzettség

Szükséges "softskill":
• ügyfélorientált gondolkodás
• csapatmunka, jó problémamegoldó készség
• precíz, önálló munkavégzés
• eredményorientált, megoldáskereső szemlélet

• server, hardver (x86, Blade) és storage (SAN, FC, zónázás) technológiák konfiguráció szintű ismerete
• szakirányú felsőfokú végzettség
• Linux ismerete
• CCNA, MCSE, HP ASE minősítések megléte
• szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvtudás

angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit a megbízónk kínál

• fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
• modern munkakörnyezet
• változatos, kihívásokkal teli feladatok
• folyamatos fejlődési lehetőség
• versenyképes bér
• stabil nagyvállalati háttér
• kellemes munkahelyi légkör
• folyamatos szakmai kihívások
• folyamatos szakmai fejlődés, képzések, gyártói minősítések megszerzése, ennek anyagi támogatása

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz