Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Windows rendszergazdát keresünk belső üzemeltetési feladatok ellátására magyar nagyvállalati partnerünkhöz!
Budapest, 13. kerület

Egyedülállóan nagy bonyolultságú, és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú partnercégünkhöz keresünk munkatársat.

Feladatok:
• Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
• MS Windows Server 2008/2012 szolgáltatások adminisztrációja, telepítése
• MS IIS 7 és 8 adminisztrációja, telepítése
• Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
• Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
• Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
• Heti, havi riportok előállítása

Softskill:
• Jó kommunikációs készség
• Együttműködő készség, pontosság, terhelhetőség
• Precizitás, belső motiváció az alapos, igényes munkavégzésre
• Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• MS Windows 2008/2012 szerver rendszergazdai ismeret
• IIS 7 és 8 tapasztalat
• MS SQL Server 2008/2012 tapasztalat

• MS Exchange és SharePoint 2010/2013 rendszergazdai ismeret
• Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Active Directory üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• MCPD minősítések

Szükséges nyelvtudás

Angol szakmai nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes fizetést
• Alkalmazotti státuszt
• Változatos, sokrétű feladatokat
• Szakmai fejlődési lehetőséget
• Megoldás-orientált légkört
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz