Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Tapasztalt Cisco hálózati rendszermérnököt keresünk, Zorp ismerettel, állami infokommunikációs területre!
Budapest, 13. kerület

Partnercégünk keresi a legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező Cisco hálózati rendszermérnök kollégáját egy szakértői környezetbe.
A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.

Feladatok:

kritikus kormányzati rendszerek hálózati és határvédelmi feladatainak ellátása a következők szerint:
• A beérkező hálózati beállítási igények kezelése
• A hálózati forgalom ellenőrzése
• A monitorozás kapcsán feltárt nem kívánatos hálózati forgalmak azonosítása
• A hálózati architektúra optimalizálása
• A hálózati réteg performanciájának figyelése
• Meghibásodott eszközök garancia ügyintézése, szakmai kapcsolattartás a gyártóval,
• A hálózati eszközök működésének optimalizálása
• A határvédelmi eszközök védettségi állapotának napra készen tartása
• A két site-os működéshez szükséges beállítások finomítása együttműködve az alkalmazás réteggel
• Log analizálás

Kulcs kompetenciák

• Releváns felsőfokú végzettség
• CCNP Routing & Switching/ CCNP Security vizsga
• Cisco technológiák területén szerzett legalább 3 éves üzemeltetési tapasztalat
• Implementációs és üzemeltetési tapasztalat Zorp és F5 tűzfal technológiával

• CCDP, CCIE Routing and Switching, vagy CCIE Security minősítés
• Nortell switch üzemeltetési tapasztalat
• MPLS üzemeltetési tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

angol IT szakmai nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Vonzó alapbér, kiegészül az alábbi béren kívüli juttatásokkal:
• BKK bérlet
• Nettó 6,000,- Ft/hó készpénzes kifizetés
• Nettó 160,000,- Ft/év SZÉP kártya juttatás
• Mobil telefonkeret: nettó 5,000,- Ft/hó
• Iskolakezdési támogatás (2017. évben nettó 38,000,- Ft/gyermek)
• Jelentős készenlét/ túlóra kifizetés várható (havi 1 hét készenlét)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz