Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior Sharepoint fejlesztő, Németország
Németország, Hessen tartomány
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Informatikusokat, hálózati és adatbázis szakembereket, programozókat, 1st / 2nd / 3rd level support szakembereket keresünk változatos németországi projektekre.

A fő feladatok:
-mindennapi üzleti folyamatok támogatása
-fejlesztések kivitelezése
-3rd level support
-hibajegyzékelés, -hibaanalízis

Ideális jelölt tudása:
-több éves Sharepoint és c#.net tudás
-Nintex
-Avepoint
-Java

Kiválasztásnál előnyt jelent:

rugalmas és pozitív hozzáállás, fejlett problémamegoldó képesség, együttműködési hajlandóság, magabiztos, határozott, kedves, udvarias fellépés, ambiciózus gondolkodás, sikerorientáltság, csapatmunka és önálló munkavégzés, megbízhatóság, hosszú távú elkötelezettség, mobilitás, kitartás, gyors felfogási és tanulási képesség, ápolt megjelenés, empátia

Egyéb szükséges tudás
- Legalább középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány

Amit a megbízónk kínál: Kiutazás és kinti interjú előtt nyelvi és szakmai felkészítés, a jelentkező képességeinek és elvárásainak megfelelő munkakör felkutatása, a jelentkező folyamatos pályáztatása a megfelelő munkakörre, az fizetésen túl természetesen a cég állja a kiutazás, szállást, havi 1 hazautazást, a beilleszkedésben és a hétköznapi problémák megoldásában kinti kollégák segítenek, félévente garantáltan növekvő bér.

Kulcs kompetenciák

Több éves Sharepoint és C#/.net tapasztalat,
TFS - Team Foundation Server ismeretek

Német minimum B1 nyelvtudás alapfeltétele a munkába állásnak emellett előnyös az angol minimum A2 vagy magasabb nyelvismeret

kiemelkedő bérezés, jó munkakörülmények, szakmai fejlődési lehetőség, kiutazási költségtérítés, szállásköltség térítése, nyelvtanulási lehetőség

allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldött fényképes szakmai önéletrajz