Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Hálózati mérnök
Budapest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Értesz a hálózathoz, tudod mi az a CCNA, CCNP vizsga? Esetleg rendelkezel is ilyennel? Nem riadsz meg az angol napi szintű használatától? Itt a lehetőség, hogy gyorsan guru váljon belőled, mert a legjobb szakemberek mellett dolgozhatsz, világméretü cégek számára szállítva megoldásokat!

Szó van még felhőről és Low Level Designról is. Tetszik?

Hozzászoktál az ügyelethez és nem vagy nagyon pipa, ha a site-on lévő mérnöknek problémái vannak a kommunikációval?

Kihívásként tekintesz egy olyan problémára, amit más nem tudott megoldani?
Gyere és mutasd meg, mit tudsz!

Külföldiek is bátran jelentkezzenek! / FOREIGNERS WELCOME!

A cég:

A világ egyik vezető globális hálózati kommunikációs szolgáltatója. Nagyteljesítményű hálózati-, felhőalapú és mobil szolgáltatásai vannak, továbbá fejlett biztonsági megoldásokat is támogat.

A munkahely:

A Schönherz kollégium epszilon sugarú környezetében van, mindegy, hogy biciklivel vagy autóval jársz dolgozni, saját parkolód lehet.
Van céges menza, de a környékbeli jól megszokott kifőzdéket is látogathatod.
A munkaidő rugalmas, belefér, hogy kiugrasz a bankba délelőtt.
Van céges masszázs (arról nincs infónk, hogy csinos masszőr hölgyek vagy erős kezű masszőr urak vannak-e).
Ha Te is adsz az alakodra, egészségedre, válogathatsz sportkártya, Szép kártya, bérlet, egészségbiztosítás és sok egyéb közül. Ha iskolás a gyermeked, iskolakezdési támogatást is igénybe vehetsz.
Továbbképezheted magad tréningeken, mehetsz a kollegákkal csapatépítő sörözésre és a külföldi kollégákkal tökéletesítheted az angol tudásod.

Feladatok:
- Low Level Design készítés, konfigurálás, LAN vagy IPT megoldások
- Távoli support, onsite mérnököknek tesztekhez, valamint azonnali probléma megoldás
- Részvétel az ügyféligények felmérésben, pontosításában, tervezésben, implementálásban
- Az ügyfél adatbázis távoli elérése és konfigurálás, szükség esetén
- Kérések fogadása, rögzítése, kezelése
- Site specifikus dokumentálás
- Belső és külső ügyfélproblémák kezelése

Minimum tudás:
- szakirányú diploma (BME előny)
- CCNA vagy CCNP minősítés, vagy ezeknek megfelelő tudásszint
- Minimum 1-2 éves Low Level Design/ Cisco konfigurációs tapasztalat
- CCNA Routing & Switching
- Folyékony angol nyelvtudás
- Készenléti idő vállalása

Általános hálózati ismeretek , tervezői véna, tanácsadói szemlélet

Előnyt jelent

CCNP vizsga

Szükséges nyelvtudás

Erős angol középfok, szóban és írásban.

Munkavégzés helye

Budapest

Kiemelkedő bérezés, stabil, nagyvállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség, a szakmai képzések és vizsgák díját finanszírozza a cég, széles spektrumú cafeteria.

Szükséges dokumentumok

Szakmai fényképes önéletrajz