Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Online játékfejlesztő céghez Üzletfejlesztési tanácsadót keresünk!
Budapest 2. kerület (Margit híd közelében)
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

CORE GAMEREK figyelem!!! Játékfejlesztő cégnél tudunk egy szuper állást!
Csak szenvedélyes játékosoknak!

- A feladat szuper, a munka szuper
- A csapat világszínvonalú tudással és technológiával rendelkezik
- Trendi A-kategóriás irodában vannak belbudán, közel metróhoz, villamoshoz
- A budai Duna-parton el tudsz biciklizni melóba
- Zárt bringatároló és zuhanyzó is van
- Sportszoba, csocsóasztal, babzsákok, stb.

Ja! és opcionális játéktesztelés minden nap!!!

Mi kell még?! Jelentkezz azonnal!

3 napon belül felhívunk telefonon és megbeszéljük a továbbiakat!

Feladatok:

- Partneri együttműködések fejlesztése és bővítése, kapcsolattartás a kiadók és más partnercégek képviselőivel
- Személyes megjelenés külföldi partnercégeknél, nemzetközi játékipari eseményeken és networking rendezvényeken
- Üzleti hírszerzés, iparági hírek, partneri és belső folyamatok követése, kapcsolódó nyilvántartások vezetése
- Részvétel üzleti tervek készítésében, döntések előkészítésében, tárgyalásokban, szerződéskötésekben
- Az üzleti folyamatok kritikus értékelése, javaslattétel az alkalmazott munkamódszerek, szoftverek és eszközök fejlesztésére

Ugye, milyen szuper meló?!

Minimum tudás:

- Képzett és gyakorlott legyél üzleti, informatikai, kereskedelmi, közgazdász vagy pénzügyi diplomával, és ezen a területen legalább 3 év munkatapasztalattal rendelkezz
- Kommunikálj nagyon jól angolul és magyarul szóban és írásban
- Legyél felelős és analitikus, rendkívül precíz, felelős szervező, erősen strukturált gondolkodású, semmilyen részlet ne kerülje el a figyelmed
- Működj együtt jól egy agilis csapat tagjaival, de legyen nagyfokú önállóságod is
- Legyél szenvedélyes játékos! Az internetkorszak kezdetétől a mai napig játssz PC vagy konzol platformokon

Ideális tudás:

- Légyél jártas az üzletfejlesztés, projektmenedzsment vagy e-commerce területen
- Legyen munkatapasztalatod nemzetközi környezetben, elsősorban amerikai, nyugat-európai vagy ázsiai üzletfelekkel
- Legalább egy kiadott játékon dolgoztál indulástól befejezésig a fejlesztőcsapat bármely feladatkörében
- Programozásban jártas légy bármilyen nyelven és fejlesztőkörnyezetben
- Gyakorlott légy agilis, scrum vagy más iterációalapú fejlesztési módszertanban (szolgáltatások, hálózat)

Várjuk jelentkezésed!

-szenvedélyes játékos, elhivatott, szakmaszerető -ismeri a programozás alapjait
-analitikus gondolkodású, rendkívül precíz szakember

-tárgyalóképes angol tudás -kiváló magyar nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

A megbecsülésed tükröző fix havi fizetés. Külföldi utazásokon való részvétel, EU, Amerika, Ázsia. Sok-sok játék, trendi A-kategóriás iroda, sportszoba, csocsóasztal, babzsákok, opcionális játéktesztelés minden nap stb.

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, kísérőlevél, lista azokról a játékokról, amikkel jelenleg játszol