Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Standard Scrum Master - Felhő alapú szolgáltatások
Budapest - Home Office
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Teljes Home Office || Alvállalkozói lehetőség || Amerikai ügyfél || Aktív angol használat */

Ha nem vagy teljesen leterhelve, ráérsz egy kicsit délutánonként, akkor itt a remek lehetőség számodra!

Amerikai ügyfelünk részére keresünk vállalkozókat teljes távmunkában. A cég felhő alapú Business Intelligence platformú és iparág specifikus adatmodellek tervezésével és fejlesztésével foglalkozik. Ügyfelei TOP 500-as amerikai cégek. A külföldi ügyfél-, és partnerkör miatt gyakran esti órákban kell egyeztetni (16-22 óra között).

Alvállalkozói munkakörbe, délutáni/esti időszakra ez remek kiegészítő, hosszútávú projektlehetőség!

Feladatok:
• kisebb, 5-8 fős fejlesztő / tanácsadó csapat összefogása
• az ügyfelektől és belső stakeholderektől érkező feature request-ek kezelése
• bug-ok begyűjtése a tanácsadóktól és üzemeltetőktől
• fejlesztők munkájának ütemezése, ellenőrzése
• akadályok, problémák összegyűjtése

Kulcs kompetenciák

• Projekt menedzseri tapasztalat Agilis módszertan szerint
• Scrum módszertan ismerete, illetve Scrum szerinti munkatapasztalat
• SQL ismerete
• Ticketing rendszer (pl.JIRA) ismerete
• Önálló, proaktív munkavégzési képesség

Előnyt jelent

• Angol nyelvű bemutatkozó hangfelvétel
• Scrum Master képesítés
• C#, Typescript FullStack fejlesztői tapasztalat (3+ év)

Szükséges Softskill:
• Jó kommunikációs készség ügyfelekkel, partnerekkel
• Rendelkezésre állás esti órákban
• Terhelhetőség, megbízhatóság

Szükséges nyelvtudás

Angol társalgási (fontos)

Heti óraszám

20 óra

• Komoly szakmai fejlődési lehetőség a legújabb technológiákban
• Rugalmas munkavégzés = teljes home office
• Másodállású alvállalkozói munka

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.
Kiválasztás:
1. Telefonos interjú a szakmai vezetővel
2. Személyes interjú a szakmai vezetővel
Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, és felvesszük veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Angol szakmai önéletrajz