Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Business Analyst pozíció nyílt dokumentumkezelési megoldásokkal foglalkozó ügyfelünknél!
Budapest, 12. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Részletes leírás

A cégről:
A cég, amely nemzetközi viszonylatokban is egyre inkább erősödik, nagy elkötelezettje a dokumentumkezelési megoldásoknak. Üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a piacnak. Teljes körű vállalati tartalom menedzsment rendszert és szakértelmet nyújtanak ügyfeleik részére.

Feladatok:
• Az ügyfelek által támasztott üzleti igények teljes körű megismerése.
• Az üzleti igények formalizálása, közvetítése a fejlesztő csapatok felé.
• Az implementációs projektekhez tartozó dokumentációk elkészítése.
• Rendszerhez tartozó specifikációk elkészítése, fejlesztőknek átadása
• Prezentációk készítése
• Az elkészült megoldások bemutatása
• Specifikált fejlesztések visszatesztelése
• Szükség esetén kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal

Személyiség kompetenciák:
• Ügyfélközpontúság
• Kiemelkedő kommunikációs és készség
• Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlen személyiség
• Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és proaktivitás.
• Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége
• Részletorientáltság
• Konfliktus kezelés
• Tanulási hajlandóság

Kulcs kompetenciák

• Szakmai tapasztalat IT BA területen (min. 3-5 év)
• Alapszintű UML ismeretek
• Alapfokú SQL tudás
• Microsoft Office programcsomag ismerete

Előnyt jelent

• Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
• Atlassian termékcsalád ismerete (Jira, Confluence)
• Workflow alapú / Output menedzsment rendszerek ismerete
• szoftver tesztelői háttér (módszertanok ismerete)

Szükséges nyelvtudás

tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Alapbér + cafetéria + bónusz
• Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
• Nyelvtanfolyam
• Lehetőség a személyes és szakmai fejlődésre
• A napi feladat végeztével, csocsó, xBox rendelkezésre áll.
• Kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Szükséges dokumentumok

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz