Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior fejlesztő vagy PM vagy? A robotika közel áll hozzád? Szívesen lennél egy ilyen témával foglalkozó fejlesztői csapat projekt menedzsere? Jelentkezz!
Budapest, 4. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Szeretnél egy igazán izgalmas helyen dolgozni, egy igazán izgalmas területen? A robot tervezés hogy hangzik? Ügyfelünk már 2010 óta rendszerintegrátoroknak készít robotokat, melyek végfelhasználói gyárak. Újabb projektjeikhez most építik tovább a csapatukat.

Külföldieket is várnak a pozícióba!

Feladatok:
• Szoftverfejlesztőkből, villamosmérnökökből álló csapat vezetése (3-6 fő)
• Robot fejlesztési programok ismerete (KUKA,ABB,Yaskawa)
• Fejlesztés implementálása több nyelvre (Python, Java, C++, C#)
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel
• IT/Mérnöki Projektmenedzseri háttér
• Alapszintű programozási ismeret

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnök vagy műszaki informatika diploma
• 4-5 éves IT projektmenedzseri tapasztalat
• Programnyelv ismeret (Java/c#/c++)
• Csapatvezetési készségek
• Projekt menedzsment módszertanok ismerete

Előnyt jelent

• Robotikában való jártasság
• Praktikus technikai szemléletmód
• Szoftverfejlesztői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes bérezés + cafeteria
• Fiatalos csapatban való munkavégzés
• Robbanásszerűen fejlődő cég
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Rugalmas munkavégzés
• Belső továbbképzések

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz