Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Nemzetközi partnerhálózat menedzsert keresünk kiberbiztonsági területre, sok utazási lehetőséggel!
Budapest 11.kerület + külföld

Van kedved egy új partnerhálózat felépítésére? Nemzetközi szinten csinálnád? Szereted a kultúrák közötti hidak építését? Két héten belül két kontinensen különböző városok látogatása inspirál? Elengedhetetlen, hogy mélyen higgy abban, amit eladsz!
A Te feladatod lesz a "hunting and farming" világszerte.
Szabadon felfedezhetsz bármilyen helyet, egy-két napot tölthetsz ott helyi oktatópartnereket keresve.
Minden oktatási intézmény, amely kurzusokat biztosít a programozók számára, potenciális partner a cég számára.

Feladatok:
• a globális képzési partnerhálózat kezelése
• új viszonteladók keresése, a meglévő partnerek "ápolása"
• kapcsolat megtartása , és rendszeres ösztönzése a partnereknek az informatikai biztonság és a kódolási oktatás előmozdítására.

Kulcs kompetenciák

• Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
• 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben
• A távoli országokba való utazás és a különböző kultúrák iránti vágy
• Tapasztalat IT piacon és vállalatoknál

Előnyt jelent

Más nyelvismeret legalább középfokon

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

• Részt vehetsz egy exponenciálisan növekvő nemzetközi értékesítési folyamatban
• Sok kihívást és sok utazást kínálnak
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Ösztönző bónuszok
• Éves bónusz / változó fizetés, ebédjegy, mobiltelefon, egészségügyi alap, cafetéria, képzési és önfejlesztési lehetőségek, nyelvtanulás

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz