Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Architect pozícióba keresünk szakértőt, magas szintű tervezési feladatokra, biztosítói hátérrel!
Budapest, 6. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Az munkatárs fő feladata, hogy a cég informatikai felépítését megtervezze és fenntartsa úgy, hogy a technológiai és üzleti elvárások találkozzanak. Értse az üzleti elvárásokat a technikai feladatok elvégzése érdekében. Vegyen részt a cég digitalis stratégiájának megalkotásában és fenntartásában, megtervezze a technológiai fejlődési tervet az üzleti igények alapján, úgy, hogy az találkozzon a cég elvárásaival.

A feladatokat 3 nagy részre lehet bontani:
• magas szintű üzleti igények megértése (ide fontos a biztosítási üzlet ismerete), technológiai megfeleltetés (melyik üzleti igényt melyik rendszerben/eszközben) kellene megvalósítani, milyen interface-ek megvalósításával – csak tervezés, nem végrehajtás
• stratégiai szintű tervezés, jövőbeli architektúra, milyen rendszerekkel/technológiákkal/eszközökkel kellene hosszú távon implementálni az üzleti képességeket (új rendszer bevezetés, régi kiváltás) – csak tervezés, nem végrehajtás
• technológiai stack kidolgozás, karbantartás, fejlesztéshez kapcsolódó eszközök (pl. CI, test toolok, stb.)/folyamatok/módszerek megtervezése

Ezeken kívül még hozzá tartozik:
• Szoros együttműködés az informatikai menedzsmenttel és más szervezeti egységek döntéshozóival, annak érdekében, hogy azonosítsák a technológiai problémákat, és megoldásokat javasoljanak eleget téve az üzleti elvárásoknak.
• Digitális stratégiai tervezés vezetése
• Fordítsa le a vállalati stratégiát a technológiai döntésekre és ajánlásokra. Értse, és legyen komoly tudása a biztosítói iparról és üzletágról, hogy technológiai téren támogatni tudja az üzleti stratégiákat.
• Vegyen részt az IT tervezői feladatokban: Agilis keretrendszerek bevezetése és agilis SW eszközök implementálása.
• Jó kapcsolat kiépítése a cég képviselőivel
• Részvétel az informatikai fejlesztések és digitális stratégia költségvetésének tervezésében
• Projektmenedzserek és fejlesztők technológiai vezetése
• A megvásárolt szoftverek és rendszertermékek megvalósíthatósági tanulmányainak támogatása, valamint az észrevételeken alapuló tanácsadás.

Kulcs kompetenciák

• Bsc diploma informatikai területen
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat
• Proaktív hozzáállás és vezetés az architekturális szerepvállalás terén
• Jó kommunikációs skillek
• Figyelem a részletekre és a magas színvonalú követelmények teljesítésére;
• Jó problémamegoldási képességek
• Interperszonális és kommunikációs készségek a külső és belső érdekeltekkel való kapcsolat során.

Előnyt jelent

• Banki, biztosítói területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol tudás szóban és írásban is

Amit a megbízónk kínál

• Kiemelt bérezés
• Kiváló munkakörnyezet
• Jól megközelíthető belvárosi iroda
• Bónuszrendszer (ami körülbelül 1 havi bér, teljesítményértékelés alapján)
• Stabil cég, biztos háttér, előrelépési lehetőség a cégen belül

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz