Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Projektmenedzsert keresünk infrastruktúra projektek koordinálására!
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

A 15 éve működő MS partnercég célja, hogy olyan szolgáltatásokat nyújtson a nagyvállalati szektorban működő ügyfeleinek, amely által észrevehetetlenné teszi az informatikai alapszolgáltatásokat.

Ügyfelei szerver infrastruktúrájának átállásaihoz, bevezetésekhez, migrációkhoz keresnek junior és standard projektmenedzsereket.Lelkes, alapos jelentkezőket várnak, akik jól szeretnék a munkájukat végezni.

Feladatok:
• IT infrastruktúra projektfeladatok koordinálása
• feladat státuszok egyeztetése
• státusz összefoglaló leírások készítése
• megbeszélések szervezése és vezetése
• emlékeztetők készítése
• projekt adminisztrációs tevékenységek

• junior esetén 1-2 év tapasztalat, standard esetén 3-5 év tapasztalat
• általános infrastruktúra ismeret
• műszaki érdeklődés
• tapasztalat infrastruktúra projekt PM feladataiban
• jó kommunikációs készség

Szükséges nyelvtudás

angol középfok, legalább írásban

Amit a megbízónk kínál

• nemzetközi projektek, utazási lehetőséggel
• komoly referenciák
• tanulási lehetőség

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz