Junior Full stack PHP fejlesztő - Yii keretrendszer - Zöldövezeti irodaház - Pécs
Pécs

/* Pécsi munkavégzés || Ipar 4.0 || PHP || Termelésirányítórendszer || Mentorálás, képzés támogatás */

Partnerünk több mint 15 éves múlttal rendelkező cég, hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkoznak.

Jelenleg egy Ipar 4.0 termelésirányítást támogató rendszer fejlesztéséhez és támogatásához keresi új kollégáját.

Milyen technológiákkal kell majd dolgoznod?
• Yii2
• PHP
• MySQL
• Git
• Redmine
• Scrum
• Linux

Feladatok:
• Termékfejlesztés
• Új funkciók kialakítása
• Termékbevezetések
• Hibajavítások
• Szoftvertervezés
• Programozás

Kulcs kompetenciák

• Minimum 1 év tapasztalat PHP programozásban
• MySQL tapasztalat
• Valamely keretrendszer ismerete (Symfony, Yii, Laravel)
• Javascipt ismerete
• Linux alaptudás

Előnyt jelent

• Szakirányú diploma

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye

Pécs

Amit a megbízónk kínál

• Modern munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Összetartó csapat
• Lapos szervezeti felépítés
• Finanszírozott képzések
• Szép Kártya

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz