PHP fejlesztő -Folyamatosan fejlődő cég- Sokrétű, érdekes feladatok
Budapest, 13. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Alkalmazott - Fejlődési lehetőség - Pest, jó lokáció - Családias cég */

10 éve alakult magyar cég azzal a nem titkolt céllal jött létre, hogy modern technológiákat használva, stabil szolgáltatást nyújtson a szerverbérlés, szerverüzemeltetés piacán.

Most új PHP fejlesztő kollégájukat várják családias csapatukba.

Jelentkezz most, hogy te is egy szuper csapat része lehess!

Feladatok:
• Új ügyviteli rendszer tervezésében és fejlesztésében való részvétel
• Meglévő belső rendszerek továbbfejlesztése
• Ügyfél oldali és belső API-k fejlesztése

Kulcs kompetenciák

• 4-5 év fejlesztési tapasztalat PHP 5.6 / OOP-vel
• Symfony 4+ vagy Laravel 5.5+ ismerete
• MVC, objektum-orientált szemléletmód
• JSON, XML, Rest API ismeretek
• MySQL ismerete, mély tapasztalat Doctrine vagy Eloquent-tel

Szükséges sofskillek:
• Önálló és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

• Linux üzemeltetési ismeretek
• Virtualizációs technológiák ismerete
• Tapasztalat Docker-rel és/vagy Kubernetes-el
• Microservice architectúrával való tapasztalat
• Angular, Vue.js vagy React keretrendszer ismerete
• Bootstrap 4 ismerete
• Tapasztalt unit és funkcionális tesztek írásában

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Intenzíven fejlődő cég
• Stabil, hosszú távú perspektíva a folyamatos fejlődéshez
• Sokrétű, izgalmas feladat
• Munkádat támogató munkakörnyezet
• Közös szülinapozás, ünnepnapok, csapatépítők tartása
• Havi két nap Home office lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz