Senior PHP fejlesztő - Zöldmezős projekt - Saját termékfejlesztés
Budapest, 7. kerület

Részletes leírás

/* OOP - Dinamikusan fejlődő cég - Fejlődési lehetőség */

Partnerünk egy stabilan növekvő középvállalat. 2003-ban indultak, azóta még két országban jelen vannak Európában.
Küldetésük nem más mint, hogy a hazai e-kereskedelmi piac legszélesebb termékkínálatát nyújtsák!

Szeretnél Te is része lenni egy dinamikusan bővülő csapatnak? Egy olyan stabil munkahelyen dolgozni, ahol minden körülmény adott a kellemes munkavégzéshez?

Most van lehetőséged csatlakozni hozzájuk, mint PHP backend fejlesztő!

Milyen technológiákat használnak?

• PHP, Laravel keretrendszerrel
• Microservice
• MySQL
• GIT
• JIRA

A Te feladataid:

• Egy 2019-ben indult zöldmezős projektben való részvétel
• Saját termékfejlesztéshez kapcsoló webfejlesztési feladatok
• Szoros együttműködés a többi fejlesztővel

Kulcs kompetenciák

• Minimum 4 év tapasztalat PHP (OOP) programozásban
• Erős SQL tudás
• Keretrendszer ismeret
• Agilis fejlesztési módszertan (Kanban) ismerete
• Jira ticketing rendszer ismerete
• Alapszintű HTML, CSS, JavaScript tudás

Előnyt jelent

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Laravel keretrendszerrel szerzett tapasztalat
• Webshop motor fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Valamilyen script nyelv ismerete
• Javascript ismerete

Szükséges softskillek:
• Jó kommunikációs készség
• Hatékony munkavégzés csapatban
• Proaktivitás
• Analitikus szemlélet
• OOP szemlélet

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás írásban

Amit a megbízónk kínál

• Stabil céges háttér
• Átlátható felelősségi körök
• Kiváló lokáció
• Pihenősarok
• Vonzó alapbér + Cafetéria + 20 % bónusz
• Sport kártya lehetőség
• Angol tanulás támogatása

A kiválasztási folyamat ügyfelünknél 2 körös, egy rövid szakmai tesztből és egy szakmai interjúból áll.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz