Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

PHP backend fejlesztő WANTED - mobilapp, webapp és egyedi fejlesztésekhez
Budapest, XIII. kerület (Westendhez közel)
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Szeretnél egy innovatív, szerteágazó fejlesztési területeken dolgozó cégnél fejlesztő lenni?
Nagyon megy a PHP, SQL és elég jól megy a HTML, Javascript, AJAX és Objektum orientált paradigmákat is ismersz?
No gyere csak, pályázd meg ezt az állást gyorsan, mert pont Rád vadászunk :)

A cég:
Hollandiai oktatási rendszert, hazai gyógyszeripari rendszereket, kormányzati monitoring rendszereket fejleszt és támogat (többek között).

A munkakörnyezet:
Az iroda a 13. kerültben van nem messze a Westendtől.
A csapat jó, a hangulat jó, no meg a fizetés is…
Fejlődési lehetőség, külföldi projektek és kihívás is van, nem fogsz unatkozni.

A fejlesztők a különféle programozási munkák mellett foglalkoznak technológiai tanácsadással, rendszertervezéssel, rendszerintegrációval, adatbázis fejlesztéssel.
Feladataik közé tartozik még az együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesignerekkel, valamint a projekt dokumentálása.

Minimum elvárt tudás:

- PHP, SQL erős ismerete
- HTML, Javascript, AJAX ismerete
- Objektum orientált paradigmák ismerete
- 0-3 éves web fejlesztési tapasztalat
- MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

Ideális,

- ha már végeztél felsőfokú intézményben
- ha meggyőző referenciákat tudsz felvillantani
- ha ismered ezeket a keretrendszereket: Zend Framework, jQuery, ExtJS
- ha ismered ezeket a mobil fejlesztői rendszereket: Android, iOS, Phone Gap
- ha jártas vagy verziókezelő rendszerek használatában : SVN, CVS
- ha megy a C# (ASP.NET) és a JAVA
- ha ismersz tervezési mintákat

Szükséges „softskill”:

- Szeretnénk, ha ügyfélorientált, nyitott, dinamikus és rugalmas lennél
- Kezdeményezz, ha arra van szükség
- Tudj hatékonyan dolgozni önállóan és csapatban is
- Nem árt, ha jól kommunikálsz (magyarul) szóban és írásban is
- Legyenek szakmai céljaid és akard is megvalósítani őket
- Nem árt, ha jó a problémamegoldó képességed van.

3 napon belül felhívunk telefonon és megbeszéljük a továbbiakat!

PHP, SQL erős ismerete, HTML, Javascript, AJAX és Objektum orientált paradigmák ismerete

Zend Framework, jQuery, ExtJ, Android, iOS, PhoneGap, verziókezelő rendszerek SVN, CVS, C# (ASP.NET), JAVA

Szükséges nyelvtudás

Alapfokú angol nyelvtudás - minimum írott szöveg megértése

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz