Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

IT support munkatárs, 11. kerület
Budapest XI. ker.
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Partnerünk 2001 óta foglalkozik szoftverfejlesztéssel. Az alapítók a BME-n ismerkedtek meg, családias, ugyanakkor ambiciózus a légkör.

A 7 éve működő, és folyamatosan növekvő call center szolgáltatást fejlesztő üzletágunk támogatására keresünk IT support pozícióra egy megbízható, fiatalos, lendületes, kreatív munkatársat, aki nem riad vissza az egyéni, felelősségteljes munkavégzéstől.

Feladatok
• betanulás (megismerkedés a rendszerrel és az ügyfelekkel)
• telefonos és e-mailes kapcsolattartás a Calgo ügyfelekkel,
• az ügyfelek support igényeinek kielégítése, problémáik megoldása, és adminisztrálása a cég projektkövető rendszerében,
• Calgo operátori felületek, statisztika sablonok készítése (SQL, PHP),
• adatok formázása és betöltése a Calgo adatbázisába (Excel),
• support szintű hibajavítás,
• telepítés, üzembe helyezés (akár számítógépek összerakása is).

Minimum tudás:
• min. 2 év nagyvállalati IT support/ügyfélszolgálati tapasztalat,
• informatika szakirányú felsőfokú végzettség (vagy nagyon erős szakirányú érdeklődés),
• alapvető linux felhasználói ismeretek (nem idegen a parancssoros felület),
• haladó Excel ismeretek (általános szűrések, adattisztítás, join, makrók írása),
• alapvető számítógépes, hálózati ismeretek (számítógép-összeszerelés, router konfigurálás),
• alapszintű programozási tapasztalatok (SQL, PHP, HTML).

Ideális tudás:
• rugalmasság a munkavégzést illetően,
• az informatika a hobbi (elkötelezett érdeklődés a szakma iránt),
• Asterisk ismeretek is vannak,
• telefonos és VoIP ismeretek (protokollok, architektúrák, eszközök),
• Redmine vagy más projektkövető rendszer ismerete
• B kategóriás jogsi, saját autó előny.

Kulcs kompetenciák

Linux, SQL, PHP

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

megbízható, stabil céges háttér, korrekt fizetés, hosszú távú munkalehetőség, jó csapat

Szükséges dokumentumok

fényképes szakmai cv