Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Cisco rendszermérnök
Nagytarcsa
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Partnerünk egy évtizede a hazai középvállalatok egyik meghatározó telekommunikációs és IP telefóniás rendszer és eszköz szállítója. Részükre keresünk szakembert az alábbi pozícióba, Nagytarcsára.

Főbb feladatok, munkák:
• középvállalati környezetben, Cisco LAN / WIFI hálózatok és kollaborációs (Voice, video, IM) rendszerek helyszíni telepítése (csapatban, rutinos vezetővel)
• Cisco LAN / WIFI hálózatok és kollaborációs rendszerek üzemeltetése távolról
• bejövő hibajegyek megválaszolása SLA-n belül

Az álláshoz tartozó elvárások:
• legalább 3 éves gyakorlat (CCNA vagy azzal egyenértékű LAN hálózatos tudás)
• legalább középfokú műszaki végzettség
• pontos, precíz munkavégzés
• B kategóriás gépjárművezetői engedély

programozási ismeretek, Linux alapú rendszerek, illetve Linux alapú hálózati alkalmazás szerverek ismerete (Asterisk, DHCP, DNS, SMTP, LDAP, stb.)

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

Munkavégzés helye

Nagytarcsa

három hónap próbaidő után béremelés, Cisco minősítések céges támogatással (CCNP, CCNA Voice, stb.), külföldi továbbképzések, mobiltelefon, notebook, céges autó (nem kizárólagos használatra), előrelépési lehetőség

allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldött fényképes szakmai önéletrajz