Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Java architect
Budapest, 9. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Java architect lehetőség banki mobil alkalmazások fejlesztésében - magas kvalitású kolléga számára.

Feladatok:
- részvétel a szoftverfejlesztési projektekben, különösen a Java környezet és az Android platform fejlesztésben
- a cég központi rendszerének megtervezése, specifikálása, koordinációja, súlyponti feladatok elvégzése
- új szoftverek fejlesztése, régiek bővítése, szoftvertesztelés, nemzetközi projektek
- szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
- projektmenedzsment, a junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
- code review-k megszervezése és vezetése
- szakmai konzultáció
- a követelményspecifikáció alapján komponens megtervezése és megvalósítása
- az üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
- a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában való közreműködés

Minimum tudás:
- szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
- 7 év J2EE tapasztalat,
- PL/SQL,
- JavaScript,
- DHTML
- Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy, JBoss, vagy Android (vagy Weblogic)
- Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL
- Java technológiák: EJB, JPA, JTA, JMS, Hibernate, EclipseLink, Vaadin
- Asztali Windows operációs rendszerek; Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.
- Irodai programcsomagok: OpenOffice, MS Office; MS Project, MS Visio
- Modern technológiák iránti elkötelezettség

Kulcs kompetenciák

JAVA, PL/SQL, Javascript, Oracle

Előnyt jelent

JAVA, PL/SQL, Javascript,Oracle, Postgre SQL ,MySQL

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

kiemelkedő juttatási csomag, stabil cég nyújtotta biztos háttér, szakmai és erkölcsi megbecsülés

allas[kukac]schonherzbazis.hu e-mail címre küldött fényképes szakmai önéletrajz