Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior C tesztelő
Budapest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Osztrák tulajdonú partnerünk csapatába keresünk junior vagy standard tesztmérnök kollégákat budapesti munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Feladat:

HIL (HW in the loop) tesztek végrehajtása:
- tesztesetek megtervezése, megírása grafikus tervezőt használva,
- tesztesetek végrehajtása a szimulációs környezetben,
- teszteredmények dokumentálása,
- teszteredmények kiértékelése, lefedettség-mérés

Minimum tudás:
- villamosmérnök végzettség
- C nyelv programozói szintű tudása
- tesztelési gyakorlat ipari környezetben
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ideális tudás:
- HIL tesztek ismerete
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kulcs kompetenciák

C nyelv fejlesztői szintű tudása
HIL hardver tesztelési tapasztalat

Előnyt jelent

C++, Hardver tesztelői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

angol középfok

Munkavégzés helye

Budapest

versenyképes bér, szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, kellemes munkakörnyezet

allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldött fényképes szakmai önéletrajz