Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior Java fejlesztő
Budapest, IX. ker.
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Magyarország legnagyobb bankcsoportjának mobil alkalmazásokra specializálódott leányvállalata részére keresünk új munkatársat dinamikusan bővülő, fiatalos csapatba, 9. kerületi munkavégzésre.

Feladatok:
- Mobilalkalmazásokat kiszolgáló J2EE szerver komponenseinek fejlesztése
- külső rendszerekkel való kommunikációt végző komponensek fejlesztése
- Adminisztrációs web-felületek fejlesztése
- Dokumentációk készítése, tesztelés

Elvárás:
- Min. 1 éves standard Java fejlesztői tapasztalat
- Kliens-szerver alkalmazások programozásának ismerete
- Modern technológiák iránti elkötelezettség
- Önálló, proaktív, precíz munkavégzésre való igény
- Felsőfokú végzettség
- legyél flexibilis, lelkes, sokoldalú, újító kedvű
- agilis módszertanok ismerete

Előny:
- J2EE tapasztalat
- Agilis projekttapasztalat

Kulcs kompetenciák

JAVA

Szükséges nyelvtudás

napi munkavégzéshez szükséges szakmai angol

Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel; Motivált, magasan kvalifikált kollégák; Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet; Stabil pénzügyi háttér; Fejlődési lehetőség akár több platformon; Cafetéria: 21 000.- / hó

allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldött fényképes szakmai önéletrajz