Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior C++ fejlesztő
Budapest, 11. ker.
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Multinacionális partnerünk az IT security területén kínál piacvezető megoldásokat üzleti ügyfelek számára. A cég termékeit több mint 100.000 üzleti ügyfél és több mint 100 millió felhasználó alkalmazza világszerte, több mint 150 országban.

Agilis csapatukba keresünk Senior C++ fejlesztő munkatársakat, akinek főbb feladata a több platformon működő IT biztonsági termékek fejlesztése.

Ez a pozíció lehetővé teszi, hogy egy rendkívül nyitott és az együttműködésre nagy hangsúlyt fektető környezetben dolgozhasson a Core products fejlesztő csoport tagjaként. A csoport feladata a spamszűrő termékünk fejlesztése, új funkciók implementálása és a platform lefedettség bővítése a legújabb technológiák felhasználásával. A pozíció sikeres betöltéséhez a jelöltnek magas fokú elhivatottsággal kell bírnia multi platform fejlesztési területen, illetve kamatoztatnia kell kiváló programozási és tervezési készségeit a csoport hatékony működése érdekében.

Főbb feladatok:
- Agilis kiadás tervezés a termék menedzsment és egyéb részlegek bevonásával (elvárások tisztázása, azok kiadási ütemezése, feladatok munkaigényének becslése);
- Magas minőségű kódok és tesztek írása és refaktorálása a csoporttagokkal együttműködve
- Együttműködés a tesztelőkkel a termék tesztelésében (unit, komponens és automatizált funkcionális tesztek írása, igény esetén segítség manuális tesztelésben);
- Hatékony kommunikáció, a csapat előrehaladását nehezítő akadályok megszüntetése, igény szerint segítség kérése és adása

Elvárások:
- IT területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség (informatikus, villamosmérnök)
- Minimum 3 éves tapasztalat C, C++ programozási területen
- Multi platform környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
- Magas rendelkezésre állású rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
- Unittesztelési tapasztalat
- Agilis fejlesztői módszertan (Scrum, Kanban) kapcsán szerzett tapasztalat
- Kiváló problémamegoldó képesség és rugalmasság
- Jártasság több szálú kód fejlesztésében
- Képesség feladatok párhuzamos kezelésében
- Képes változó környezetben dolgozni és annak megfelelően priorizálni
- Csapatjátékos hozzáállás
- Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent
- Shell, Perl nyelv használatában szerzett jártasság
- Email security területen szerzett tapasztalat
- Gyakorlat a fejlesztés támogató rendszerek (verzió kezelés, statikus elemzés, kód profiling, kódlefedettség elemzés, ...) használatában

3 év C, C++; IT végzettség; multiplatform, Unit tesztelési tapasztalat; agilis módszertan gyakorlat

Előnyt jelent

Shell, Perl, email security tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol tudás

szakmai fejlődési és képzési lehetőség; kiváló munkahelyi környezet; nyitott, mozgalmas légkör; egy stabil nemzetközi cég által nyújtott biztos háttér; versenyképes jövedelem

allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldött fényképes szakmai önéletrajz