IT Irodavezető, asszisztens - Jó angollal - Rendszerintegrátor cég - Modern iroda Budán
Budapest 11. kerület

/* Kellemes munkakörnyezet - Asszisztencia - ECM rendszerek szállítása */

Partnerünk nagyvállalati tartalommenedzsment rendszerek (ECM) szállítására, integrálására, bevezetésére illetve supportjára szakosodott. Több mint 10 évnyi nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalattal van jelen a magyar piacon.

20 fős csapatukba keresik új irodavezető, asszisztens munkatársukat!

Feladatok:
• Iroda működésének fenntartása (irodai rend fenntartása, irodaszer rendelések, tisztaság felügyelete, beszerzések koordinálása)
• Telefonhívások kezelése
• Beérkező megrendelői és alvállalkozói megrendelések, szerződések kezelése
• Elektronikus számlázás, számlák nyilvántartása, eljuttatása a megrendelőhöz
• Számlák esedékességének és kifizetéseknek a kézben tartása
• Kapcsolattartás a könyveléssel, adminisztratív feladatok ellátása (házipénztár, ÁFA)
• Kapcsolattartás a partnerekkel, szerződések időszakos megújításának feladata
• Szerződésekhez kapcsolódó kötelességek figyelemmel kísérése
• Nyilvántartások karbantartása
• Nyomtatványok, nyilatkozatok, elszámolások teljes adminisztrációja
• Egyéb asszisztencia biztosítása a cégvezetők számára

Kulcs kompetenciák

• Magabiztos számítógép kezelési ismeretek
• Word és Excel használat
• Legalább középfokú végzettség
• Pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
• Önállóság, határozottság
• Rugalmas hozzáállás
• Proaktivitás
• Jó kommunikációs képesség
• Erős problémamegoldó készség
• Magasfokú precizitás

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Modern irodakörnyezet
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Vonzó bér
• Szakmai megbecsülés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz