Iratkozz fel hírlevelünkre!

Java backend fejlesztő - Agilis csapat - Stabil háttér
Budapest, 11.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Dinamikusan fejlődő cég - Lendületes csapat - Világszínvonalú projektek - Spring Boot */

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk évtizedek óta jól ismert, stabil résztvevője a nemzetközi piacnak.

Ha szeretnél egy emberközpontú, stabil munkahelyen dolgozni, és részt venni világszínvonalú projektekben, akkor jelentkezz és fejleszd a jövő ipari rendszereit te is!

Feladatok:
• High-end gyártásfolyamatokhoz szükséges szoftverek fejlesztése
• Fejlesztési feladatok ellátása hosszútávú projekten, nemzetközi ügyfél számára
• Fejlesztés agilis módszertan szerint

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú szakirányú diploma
• Legalább két év tapasztalat Java backend fejlesztésben
• Microservice architektúra tapasztalat
• Tapasztalat az alábbi technológiákban: Java, Spring Boot, SQL, MongoDb, 3rd party API integráció, IntelliJ
• Git verziókezelő tapasztalat
• Agilis módszertan ismerete

Szükséges softskillek:
• Logikus gondolkodás
• Rendszerszemlélet
• Precizitás

• Docker és Kubernetes ismerete legalább felhasználói szinten
• Német nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Kötetlen munkavégzés, Home Office
• Világszínvonalú projektek
• Változatos feladatok
• Dinamikusan fejlődő, stabil cég
• Cafeteria és bónusz juttatások
• Szakmai képzések biztosítása
• Külföldi tapasztalatszerzési lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz