Iratkozz fel hírlevelünkre!

Frontend fejlesztő - React - Teljes távmunka
Budapest, 13. kerület

/* Nemzetközi projektek - Rugalmas munkaidő - Teljes távmunka - Alvállalkozói szerződés */

Fiatal partnerünk különböző szektoroknak kínál szoftverfejlesztői megoldásokat. A két éve indult vállalkozás frontend fejlesztői munkakörbe keres új kollegát, akár részmunkaidőben is! Ha csatlakozol, változatos, nemzetközi projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal.

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél többet megtudni, várjuk szakmai önéletrajzod!

Főbb feladatok:

• Webes applikációk frontend fejlesztése főként React használatával
• Feature fejlesztések
• Különböző projektekben való részvétel, változatos keretrendszerek használatával

Kulcs kompetenciák

• 2-5 év frontend fejlesztői tapasztalat
• React keretrendszerben szerzett tapasztalat

Szükséges sofskillek:
• Tanulnivágyó személyiség
• Kihívások iránti nyitottság
• Precizitás
• Megbízhatóság
• Motivált, pozitív hozzáállás, határidők betartása

• Mérnöki vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
• Node.js tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Alapszintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Modern, korszerű technológiák
• Fejlődési lehetőség
• Mentorálás (AWS, és egyéb új technológiai területeken)
• Teljesen rugalmas munkaidő
• Teljes távmunka

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz és referencia