Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt manuális tesztelő - Nagyvolumenű rendszerek
Budapest, 11. kerület

/* Nemzetközi Projektek - Rendszeres Home Office - Aktív angol használat */

2016-ban alakult újbudai szoftverfejlesztő ügyfelünk különböző multinacionális cégek fejlesztési projektjeihez nyújt segítséget. A budapesti csapat a mindennapokban szorosan együttműködik angliai kollegákkal. Nagyvolumenű foglalási rendszerek fejlesztésével foglalkozó csapatukba keresünk most manuális tesztelő kollegát, medior és szenior szinteken.

Feladataid az alábbiak lesznek:

• Igények, funkcionális specifikációk megértése és manuális tesztek írása
• Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és az üzleti csoportokkal
• Tesztesetek készítése
• A tesztelés során felmerülő hibák azonosítása és dokumentálása
• Junior csapattagok mentorálása (megfelelő tapasztalat esetén)
• Részvétel a felhasználói UAT tesztekben

Kulcs kompetenciák

• Legalább 2-3 év tapasztalat manuális tesztelésben
• Web API és Web Services tesztelési tapasztalat
• Postman/SoapUI magabiztos használata
• Adatbázis eszközök (pl. DBeaver) ismerete
• Logz.io ismerete
• Atlassian termékek ismerete (JIRA, Zephyr Scale, Confluence)

Előnyt jelent

• ISTQB vizsga

Szükséges nyelvtudás

Magas szintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Gyorsan fejlődő, start-up jellegű csapat
• Érdekes nemzetközi projektek
• Egészségpénztári tagság
• Cafetéria
• Laptop és két monitor biztosítása a mindennapi munkához
• Kellő nyitottság az új ötletek iránt
• Rendszeres Home Office lehetőség
• Rugalmas munkaidőbeosztás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz