Iratkozz fel hírlevelünkre!

.NET fullstack fejlesztő - Svájci minőségbiztosító cég
Budapest, 3.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* 100% home office - Svájci központ - Zöldmezős projektek - Világmárkákat támogató szoftverek */

Partnerünk egy egyedi, több évtizedes tapasztalattal rendelkező, svájci központú, minőségbiztosítással foglalkozó vállalat. A 4 országban jelenlevő cég globális márkákat támogat, egyedülálló technológiák biztosításával.

7 fős fejlesztői csapatukat szeretnék bővíteni most tapasztalt .NET fejlesztőkkel. Az új projektjeiken .NET Core, Angular, és Microsoft Azure technológiákkal dolgozhatsz.

Ha szívesen csatlakoznál egy rugalmas vezetésű multinacionális céghez, ahol fontos a munka-magánélet egyensúly, de emellett mégis izgalmas projekteken dolgozhatsz, nagy világcégeknek, akkor jelentkezz!

Feladatok:

• Nagyobb léptékű szoftverfejlesztések
• Zöldmezős projektekben való részvétel
• Fejlesztések megvalósítása, és letesztelése
• Együttműködés a csapat többi tagjával
• Angol nyelvű megbeszéléseken való részvétel

• Legalább 2 év tapasztalat fullstack .NET fejlesztésben (.NET, HTML, CSS, JavaScript, Entity Framework)
• MVC architektúra ismerete
• MS SQL, T-SQL ismeret
• Git, és ticketing rendszerek ismerete

Szükséges készségek:

• Önálló munkavégzés
• Kreativitás

Előnyt jelent

• Angular fejlesztési tapasztalat
• Azure Cloud tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Teljes Home Office
• Évvégi és belépési bónusz
• Munka-magánélet egyensúly
• Rugalmas időbeosztás
• Utazási lehetőség
• Képzések

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz