Iratkozz fel hírlevelünkre!

Backend fejlesztő - Node.js
Budapest

/* Node.js - Modern környezet - Akár bruttó 1.1m -1.4 m Ft - Vezető technológiák - Nemzetközi csapat */

Fiatal partnercégünkhöz keresünk tapasztalt node.js fejlesztő kollégát. A cégnél izgalmas, egyedülálló projekteken dolgozhatsz, illetve lehetőség van a legújabb technológiák használatára.

A cég megfelelő szakmai tapasztalat esetén bruttó 1.1-1.4 milliós bért kínál.

Az új kolléga feladatai lesznek:

• Minőségi kódolás és hibaelhárítás
• Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban
• A frontend csapattal való együttműködés
• Agilis módszertan alkalmazása

• Mérnöki, vagy informatikai területen szerzett Bsc, vagy Msc diploma
• Legalább 2 év munkatapasztalat Node.js-ben
• Microservices architektúra ismerete
• Agilis módszertan szerinti munkatapasztalat

Előnyt jelent

• MongoDB tapasztalat
• AWS, vagy egyéb felhős technológiák ismerete
• Frontend fejlesztési tapasztalat (Nest.js, JavaScript, REST API)

Szükséges nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Elérhető fizetés: bruttó 1.1 - 1.4 m Ft
• Rugalmas munkaidő
• Szakmai fejlődési és karrier lehetőségek
• Konferenciák, továbbképzések támogatása
• Összetartó, jó közösség
• Kiemelkedő juttatások

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz