Senior Linux rendszermérnök - Magas rendelkezésre állás - Kiemelt bérezés - Jutalmazási rendszer
Budapest

/*Modern munkakörnyezet || Szakmai fejlődés || Teljesítmény utáni prémium || Céges lakáshitel ||*/

Partnerünk, egy 100 fős magyar nagyvállalat most magas rendelkezésre állású és kiemelkedő biztonságú rendszerek üzemeltetésére keres tapasztalt Linux üzemeltetőt 6-7 fős tapasztalt szakemberekből álló csapatába.

Feladatok:
• Saját fejlesztésű megoldások és a szolgáltatások üzemeltetése
• CI/CD rendszerek üzemeltetése, folyamatok fejlesztése
• Hibakeresés, naplófájlok elemzése
• Alkalmazások üzemeltetése
• Java alkalmazások támogatása
• Rendszerek dokumentálása

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú, szakirányú végzettség
• Legalább 5 év releváns tapasztalat
• Nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalat

A következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat:

• Linux rendszer (Magas)
• Weblogics / Apache webszerver (Magas);
• PostgreSQL/Oracle/MySQL adatbázis (Közepes);
• Bash és Perl szkriptek (Közepes)
• TCP/IP hálózatok (Közepes);
• Linuxos HA megoldások (Alap)
• CI/CD eszközök (Alap);
• Ansible (Alap);
• Docker (Alap);
• VMware/Citrix Xen virtualizációs környezet (Alap)
• Nagios/ Zabbix monitoring rendszer (Alap)

Az alábbi technológiák ismerete vagy nyitottság azok elsajátítására:

• RHEL/CentOS/AIX/ SLES szerverek
• GlassFish/Payara v4/v5 alkalmazás szerver
• PKI technológiák (kriptográfia, X509 tanúsítványok, CA működése, SSL/TLS működése, openssl)
• OpenLDAP
• DevOps

Szükséges softskillek:
• Képesség az önálló munkavégzésre
• Jó kommunikációs készség
• Csapatmunka
• Gyors tanulási képesség
• Precizitás, pontosság,
• Elfogadás, pozitív szemléletmód

angol nyelvű olvasás és értés feltétel, kommunikációs szintű nyelvtudás előny

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Modern irodai környezet
• Ingyenes parkolási lehetőség
• Cafetéria
• Jutalmazási rendszer a csapatcélok féléves értékelése alapján
• Céges lakáshitel
• Járványhelyzet ideje alatt távoli/otthoni munkavégzés lehetséges részben vagy egészben

Kiválasztás:
2 körös

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz