IT Szolgáltatásmenedzser - nagy megbízhatóságú IT rendszerek
Budapest, 8. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Nagy referenciaértékű IT projektek - szolgáltatás menedzsment - heti 1 nap home office*/

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal.

Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség és szeretnél egy remek közösség tagjaként dolgozni, ahol szakmailag fejlődhetsz, akkor olvass tovább, hogy mik is lennének a feladataid!

Feladatok:

• Nagyvállalati informatikai infrastruktúrák kialakításával, üzemeltetésével és/vagy fejlesztésével kapcsolatos ajánlatok előkészítése (igényfelmérést is beleértve)
• Alvállalkozói szerződések kezelése, beszerzések kezdeményezése és részvétel a beszerzési eljárásban
• Az ügyféligények műszaki megvalósításának koordinációja és nyomon követése az igény teljes életciklusa során
• Együttműködés az ügyfélmenedzserekkel az ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében
• Ajánlatok műszaki mellékleteinek elkészítése és azok műszaki önköltségének meghatározása
• Műszaki felmérések koordinálása
• Az ügyfelek által elvárt szolgáltatás minőségének folyamatos monitorozása és a szerződés szerinti SLA szintek biztosítása nagy megbízhatóságú informatikai rendszereknél
• Közreműködés a szolgáltatások meghatározásában, kialakításában, szolgáltatás szintek meghatározásában.

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati IT rendszerek szolgáltatásainak működtetésében és/vagy üzemeltetésben, fejlesztésében
• Releváns IT infrastruktúra szolgáltatási ismeretek

Szükséges softskillek:
• Önállóság
• Rendszerszintű gondolkodás
• Jó kommunikációs készség
• Hatékony szervezési készség
• Proaktív hozzáállás
• Együttműködésre való törekvés

Előnyt jelent

• Államigazgatási szektor ismerete
• ITIL alapismeretek
• IT infrastruktúra piac ismerete (beszállítók, gyártók, megoldások)

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Cafetéria és béren kívüli juttatások
• Személyes fejlődés elősegítése
• Összetartó csapat

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz