Iratkozz fel hírlevelünkre!

Frontend vezető fejlesztő - Pénzintézeti szektor
Budapest, 14. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Angular Lead - Hosszútávú lehetőség - Széleskörű juttatási csomag - Piacvezető nagyvállalat */

Magyarország egyik legnagyobb biztosítási vállalata teljes körű védelmet kínál az élet-, gépjármű-, felelősség- és vagyonbiztosítások terén. Ügyfelünk gondol az új kollégáinak jövőjére is! Biztosítja a szakmai tanfolyamokat, belső képzéseket, új technológiák elsajátításának lehetőségét, és többrétű juttatási csomagot.

Partnerünk most frontend fejlesztési projektjeibe keres új vezető fejlesztő kollegát.

Feladatok:
• Fejlesztési konvenciók, verziókezelési folyamat, illetve kód minőségi elvárások meghatározása és betartásának támogatása, valamint ellenőrzése
• A fejlesztők szakmai támogatása, iránymutatás és folyamatos tudásátadás a számukra
• Fejlesztési projektekben történő részvétel
• A specifikációnak megfelelő programok fejlesztése
• Projektekben lévő fejlesztések összefogása, szakmai vezetése
• Automatikus tesztelési unit eljárások implementálása
• Alkalmazás tervezési feladatok ellátása, dokumentáció template-k kidolgozása
• A megvalósított rendszer funkciók működésének dokumentálása, valamint a rendszer átadása
• A Help Desk által továbbított hibabejelentők határidőn belüli megválaszolásában
• Részvétel a társaság ügymenetét támogató informatikai rendszerek implementálásában

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Szenior szintű Angular fejlesztői tapasztalat
• Legalább 3 év vezető fejlesztői munkakörben szerzett tapasztalat
• Széles körű ismeretek az IT szoftver-megoldások, fejlesztési platformok és technológiák terén
• Alapvető IT infrastruktúra megoldások és technológiák ismerete

• JAVA, Spring/Spring boot, Selenium, Tomcat, REST, Bamboo, Maven, GIT, CodeSonar, Jira, Confluence használata

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Multinacionális környezet egy piacvezető vállalatnál
• Stabil, hosszútávú munkalehetőség
• Családias közösség, modern open office környezetben
• Családbarát munkahely (baba-mama szoba, nyári tábor kedvezmények)
• Havi 6 nap home office
• Széleskörű juttatási csomag, All you can move sportbérlet, kedvezményes munkáltatói számlacsomag
• Saját céges üdülő, kedvezményes üdülési lehetőség
• Szakmai tudás bővítésének, karrier építésének megfelelő környezet

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz