Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior Frontend fejlesztő - React - Business Intelligence
Budapest, 7. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Business Intelligence - Izgalmas projektek - Dinamikusan bővülő csapat - Heti 3-4 nap Home Office */

Partnerünk fiatal startup cég, mely online csalások megelőzésével foglalkozik. A hirtelen növekedésnek induló cég egyedülálló platformja fejlesztéséhez keres most új, kreatív frontend fejlesztő kollegákat, elsősorban React-es fejlesztésekre.

Ha erős vagy React frontend fejlesztésben, és szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapathoz csatlakozni, ahol számítanak a javaslataidra, és dolgozhatsz szinte teljes távmunkában, akkor náluk a helyed!

Főbb feladatok:

• Már meglévő alkalmazások átírása React, illetve Angular keretrendszerbe
• Kliens oldali JavaScript könyvtárak létrehozása és karbantartása
• Már meglévő kódbázis fejlesztése, és fejlesztési javaslatokkal való támogatása
• Üzleti logika implementálása, felhasználói felületek fejlesztése
• Átlátható, biztonságos, magas minőségű kód írása
• Szakértelem biztosítása a csapat számára

• Minimum 3 év React, JavaScript, vagy Angular.js tapasztalat
• RESTful API fejlesztési ismeret
• HTML5 / CSS3 (Sass) tudás
• PostgreSQL vagy MSSQL tudás
• Git, Github
• Agilis módszertan ismerete

Szükséges "softskillek":
• Agilis módszertan szerinti együttműködés
• Jó alkalmazkodóképesség gyors tempójú környezetben
• Hagyományostól eltérő, kreatív gondolkodásra való képesség
• Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

• PHP tudás
• JavaScriptes unit tesztelési tapasztalat
• Kanban, Scrum, JIRA ismeret
• IT háttér tudás Business Intelligence vagy Saas területen

Szükséges nyelvtudás

Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Flexibilis, fiatal csapat
• Dinamikus környezet
• Modern iroda a belvárosban
• Home Office lehetőség - próbaidő után akár heti 3-4 nap !
• 3 extra szabadságnap
• Versenyképes fizetés, valamint cégrészesedési lehetőség a lojális kollegák számára

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz