Értékesítés támogató mérnök - software intelligence platform szakterület
Budapest, 3. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

|* Legújabb IT trendek: DevOps, CI/CD, AWS, … || Piacvezető software intelligence platform || Nemzetközi környezet || TOP 500-as ügyfélkör *|

Gyere dolgozni egy innovatív, a legmodernebb megoldások mellett elkötelezett céghez. Ha már nem vagy kezdő, és szívesen elmerülnél a felhős szolgáltatások, DevOps és automatizálási toolok világában, valamint szeretnél belelátni TOP 500-as cégek IT rendszereinek működésébe, optimalizálásába, akkor ez egy Neked szóló lehetőség. Partnerünk nagyvállalati szoftverek értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú cég, 10 fős csapattal. A román, bolgár piacokkal együtt több, mint 30 nagyvállalati ügyfelük van (köztük pénzügyi, telco szektor). Fő termékük, a saját kategóriájában világ- és technológiai vezető end-to-end monitoring megoldás, ami a teljes szoftver életcikluson: a fejlesztéstől, teszteléstől, az üzemeltetésen át, egészen az ügyfélélményig nyújt automatizált megoldást; ezt jelenti a software intelligence platform.

Feladatok:
• A platformmal, annak használatával kapcsolatos komplex technológia kérdések megválaszolása az ügyfelek számára közérthető nyelven.
• A platform integrációs lehetőségeinek kiaknázása, közreműködés a külső technológiai partnerekkel.
• Részvétel az esetleges integrációs – és termékfejlesztésekben.
• Az értékesítésért felelős kollégákkal közösen a platform funkcióinak, integrációs lehetőségeinek népszerűsítése az ügyfelek, illetve a viszonteladó partnerek számára a kijelölt régióban, a presales és az értékesítés sikere érdekében.
• Ügyfelekkel, technológiai partnerekkel, valamint a gyártó kijelölt munkatársaival proaktív kommunikáció, partneri kapcsolat, bizalom kialakítása.
• Együttműködés a külsős implementációt végző mérnökökkel.

• Mérnöki vagy informatikai felsőfokú végzettség, legalább BSC diploma
• Webes technológiák ismerete
• Minimum 3 év nagyvállalati informatikai környezetben szerzett tapasztalat:
- vagy DevOps és automatizálási toolokkal (pl. Ansible, Python Scripting, Jenkins, Docker)
- és/vagy szoftver fejlesztési területen
- és/vagy agilis teljesítménytesztelés és a CI / CD implementációk ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges softskillek:
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
• Ápolt külső, határozott személyiség
• Érthető, lényegre törő kommunikáció

Előnyt jelent

• Hálózati architektúrák ismerete
• Log menedzsment rendszerekkel szerzett tapasztalat
• Projektmenedzsment tapasztalat
• Tapasztalat a felhő megoldásokkal
• Gyakorlati tapasztalat application performance monitoring (alkalmazás teljesítmény monitoring) eszközök, teljesítményproblémák elhárítása területén

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes, aktív angol és magyar nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Kellemes munkakörnyezet, jó lokáció
• Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása, a termékismeret teljes körű betanítása
• Közreműködési lehetőség nemzetközi projektekben
• Szakmai továbblépés, gyártói vizsgák
• Profi, tapasztalt kollégák
• Alkalmankénti Home Office lehetőség
• Vállalkozói szerződéssel

Fényképes, angol nyelvű szakmai önéletrajz, lakóhely és bérigény feltüntetésével