Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Android fejlesztő - Juniortól Seniorig - Változatos projektek - IrodaKutya :)
Budapest, 9. kerület

/* Alkalmazott || Vállalkozó || Teljes állás || Biciklibarát || Magyar vizsla lehet a társad */

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, 15 fő körüli vállalkozás. A fejlesztő csapat jelenleg egy építészeti alkalmazás fejlesztési projekten dolgozik.
Fő profiljuk a K+F tartalmú, egyedi alkalmazásfejlesztés hazai és nemzetközi megrendelők számára. A cég továbbá informatikai rendszerek létrehozásával foglalkozik, amely magába foglalja az igényfelmérést, átfogó stratégia kidolgozását, tervezést, megvalósítást, üzembe helyezést, oktatást, valamint az üzemeltetést és támogatást is.

Feladat:
• Objective C, C++ kód átírása Java nyelvre,
• Új UI felületek készítése natív Java API-val.
Környezet: Android Studio,
SCM: Perforce,
Ticketing: Helix ALM.

• Legyen akár 1, akár 10 éves tapasztalatod Android fejlesztésben, mi várjuk jelentkezésed
• Android SDK,
• Java ismeret

Előnyt jelent

• Objective C ismeret
• Felsőfokú végzettség
• C/C++ ismeret (kezdő)

Softskillek:
• Felelős, autonóm munkavégzés
• Kíváncsiság, tanulás iránti igény
• Konstruktív gondolkodásmód

Szükséges nyelvtudás

Előny a középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Biciklinek zárt parkoló biztosított
• Családias munkakörnyezet
• Változatos projektekben való részvétel
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Szakmai vizsgák támogatása
• Rugalmas munkaidő, de alapvetően napi 8 aktív, munkával töltött óra. Törzsidő 9:30-15:30. Esetenként home office lehetséges.
• "A" kategóriás irodaház

Kiválasztás menete:
1. személyes elbeszélgetés
2. junior szinten egy tesztfeladat előszűrésben, tapasztaltabb szinten pedig egy kódrészlet bemutatása elvárt. Ezt követően várhatóan 3 napon belül döntés.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz